İlk öptüğünüz kızı unutur musunuz ?

Önceki sevgililerinizi öpemediniz (dudaktan). Sonra biriyle çıkmaya başladınız değer verdiğiniz hoşlandığınız biri. bu kişiyi öptünüz birlikteyken çok mutluydunuz güzel vakit geçirdiniz. Sonra kızın kaprisleri yüzünden ilişki bitti. Kendi içinizde onu kötüleyip durdunuz o kıza sinir olmaya başladınız. gözünüzde tamamen bitirdiniz. iletişiminizi kestiniz. Kısmeti çok açık biri de değilsiniz.bu kız hiç aklınıza gelir mi ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir türkü vardı bizim karadenizden.

diyorki" söyleyene inanma hey, ilk sevda unutulmaz"

buda öyle birşey, yani kim nederse desin ilk aşk ilk öptüğün ilklerini paylaştığın o aşk unutulmaz.!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu kız akla gelir

Bu kız hatırlanır

Fakat hayatı renklenecek olursa bunları hatırlamaz bile, en fazla çocukluk anıları ile eş değer seviyede olur.

cut.

0|0
    0|0
  • Valla müdür kısmetim ne kadar da kapalı olsa ben yine de yalnızlığına sarılmayı bilirim. Aşklar sevgiler olmasın ben şarkılarda yaşarım. Rakı diye bir şey var değil mi ama! Zeki Müren abimiz de var nur içinde yatsın!

Not : Zaten unutan biri olsam yukarıda yazdıklarımı yapmam!

0|0
    0|0
  • hepsinden özür dilerim...

ilk kimdi ?

kimdi?

kimdi?

kimdi?

kimdi?

kimdi?

kimdi?

kimdi?

kimdi?

valla hatırlamıyorm.

ve gerçekten üzgünüm..

yok len değilim :/

0|0
    0|0
  • gelmez mi. ama süreç önemli. ilk zamanlar gelmez aklına kolay kolay. 1 yıl sonra belki ah edecek. geri döner mi bilmem ama. kesin ah edecek.

0|0
    0|0
  • öpüşme olayı filan değil.hertürlü konuda ilkler unutulmaz.ilk aşk ilk ayrılık ilk öpücük ilk ...vs vs ilkler unutulmaz.

0|0
    0|0
  • Sevgilini öpmek çok sıradışı birşey değil. Bunu sıradışı olarak görenler var bende ona tav oluyorum. İlk öptüğüm kızı hatırlamıyorum bile. Onu mu aklımda tutacağım. :)

0|0
    0|0
  • selam hanfendi asla unutulmaz ah unutsaydım

0|0
    0|0
  • ilk kiminle öpüştüğümü bende hatırlayamadım şimdi… dudaklar or-spu olmuş.

0|0
    0|0
  • Unutmam çünkü 6 yılımı onunla birlikte geçirdim..

0|0
    0|0
    • detayı oku lütfen :)

• hahaha :D o zaman 2 şekilde cevap vereyim,

sadece başlığa göre vericek olursam unutmam,ayrıntıyı düşünürsek büyük ihtimalle arada birde olsa aklıma gelirdi :)

• kimseyi öpmedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • E gelir tabi o dudakları yeniden isterdim bu arad dudaklar nasıl ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• unutmam bn bence erkekte unutmaz o kadar duygusuz olamazlar :D

0|0
    0|0
  • Ayyyyy canım yaaaa erkeklerden bahsediyosun lütfen kendine gelllllllllllllllllllllllllllll :D

0|0
    0|0
  • unuturlar tabiki. sen hatırlıyomusun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...