Sporculukta Başarının Sırrı Nedir?

Arkadaşlar başarının sırrı nedir azimli olmanın azimli olmayan biri nasıl azimli olur ya da nasıl kendını hırslandırır?

Güncellemeler:
arkadaşlar siz beni anlamamıssınız galıba ..Nasıl başarılı olunur dıye sormadım nasıl azimli ve hırslı olunur dedim siz azim ve hırs olursa başarı olucagını soyluyorsunuz.. ben ise nasıl azım ve hırslı olurum onu orenmek ıstıyorum

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• zirvedekileri örnek alarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Karakterinde yoksa olmaz zaten ya doğuştan azimlisindir hırslısındır ya da hiç değilsindir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hırs sadece hırs

0|1
    0|0
  • Güçlü olmak sart

0|0
    0|0
  • yetenek ve idman

0|0
    0|0
  • Azimden önce sabır lazım. Bir şey öyle kolay başarılmıyo sabredip istikrarlı biçimde çalışman lazım. Ne kadar çalıştıgın önemli değil, sürekliliğin önemli, olacagına inanman önemli. Sabır edersen birşeyi başarırsan azimli oldugunu anlarsın zaten.

0|0
    0|0
    • Kardeş ilk önce küçük küçük başarman lazım ki hırslanasın öyle yattıgın yerden serum verinde hırslı olayım değil ki bu. Kilo vermeyi düşün mesela, ben 45 kilo verdim 8 ayda ama ilk başladıgımda 45 kilo vericemle başlamadım yavaştan kilo vermek isteyerek başladım az az verdiğimi başardığımı anlayınca dahada hırslandım ve azimli oldum ve ilk baştada hiç istemiyodum ne sporu ne diyeti. Demek istediğim istemedende olsa bişeye başlıcaksın başarı gelince hırslanıcaksın.

• Senin ne istediğini bir anlasak. Kilo almak mı istiyosun yoksa genel olarak sporculuk konusunda azimli ve hırslı olmayı mı istiyosun. Azimli ve hırslı olmayı istiyosan altta verdiğim kiloya bir bak ne oldugunu anlarsın. Kilo almayı diyosan onun hakkında diceğim birşey yok.

• düzenli kilo almak ve kendimi aynı ölçülerde geliştirmek..

• Saygı olcak en başta sonra yetenek hırs vs

Saygı olmazsa valla Emre Belözoğlu - Melo gibi olursun :D

0|0
    0|0
  • ben bu işi başarıcam ben bu işi kesinlikle yapıcam kendime güveniyorum diyerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...