Mancini kalsın mı gitsin mi?

• Fb şike yapmıştır. mancini gsde devam etmeli.
    18% (9)8% (3)13% (12)Oy Ver
  • Fb şike yapmıştır mancini gsden ayrılmalı.
    10% (5)22% (9)16% (14)Oy Ver
  • Fark etmez. türk futbolundan bir -biipp- olmaz.
    12% (6)15% (6)13% (12)Oy Ver
  • Aziz yıldırım bir halk kahramanıdır.
    14% (7)12% (5)13% (12)Oy Ver
  • Ilgilenmiyorum.
    46% (22)43% (17)45% (39)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
benden başka kalsın diyen galatasaraylı yok mu burada.:) istifa etmediği sürece önümüzdeki sezonun ortasına kadar kalmalı bence.
a ve b şıklarının başına 'fener şike yapmıştır'ı, mancini kalsın mı gitsin mi anketine fenerliler karışıp anketi amacından saptırmasınlar diye koydum. yoksa başka bir niyetim yok.

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

2|0
    2|4

Kızlar Ne Diyor 12

• Biz 2 senenin üst üste şampiyon takımı olmasak kimse bize bunca şeyi söyleyemezdi.Bir de teknik adam tarafından bakacak olursak geldiği ilk yıldan bizi 3.sıraya oturtup ki inanıyorum ki 2.liği de kapacağız üstüne ZTK'de de final oynatması bir başarıdır.Böyle kariyerli adamları bir anda silip atmak doğru değildir alışma süreci denen şey var seneye çok daha başarılı olup 4.yıldızı ilk biz takacağız.Mancini'den önce Burdisso'nun gitmesi lazım.

0|0
    0|1
    • ben de 2 3 kötü sonuçla harcamayalım adamı. gençlere şans tanıması bile kendisinin bir süre daha takımda kalması için yeter sebep bana göre.

• Gitmeli bence , tamam Mancini çok iyi bir teknik direktör taktikleri falan çok iyi ama Galatasaray'ın taktikle beraber biraz ruh'a ve inanç'a ihtiyacı var ve Mancini bunları veremedi ve bu sezon takım çok ruhsuz oynadı bana kalırsa.Ben Galatasaraylıyım ama açıkcası söylemek gerekirse Galatasaray yönetimi imparator Fatih Terim'i sezon başında göndererek çok büyük hata yaptılar ve Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu ilan etmiş gibi bir şey oldular.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • -akıllanacağını umduğumdan- Mancini kalsın, gizliler gitsin.

Fenerbahçe şike yapmıştır, Aziz Yıldırım göz göre göre yalan söyleyen yüzsüzün tekidir.

0|0
    0|1
  • Bir Fenerbahçe li olarak diyorum ki fatih terimi gondermeniz çok büyük bir hataydi bedeli cikiyor şuan.

0|0
    1|0
    • bence hata değildi. geçen sene de iyi oynamıyodu galatasaray. bakma fb ile bjk şike sorunlarıyla falan uğraştığından bizden de kötüydü.

0|0
    0|2
  • defolsun gitsin

0|0
    1|0
    • kızlar çok atarlı:DD maçtan mı geliyosunuz:DDD

• Ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe şike yapmıştır, Mancini galatasarayda devam etmeli.

0|0
    0|0
  • gitsin imparator gelsin geri

0|0
    1|0
  • siktirsin gitsin.

0|0
    0|0
  • Gitsin gitsin gitsin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• mancini gelirken oynattığı sistemi kimse bilmiyormuydu, adam senelerdir böyle oynuyor ve oynatıyor, esas sormak gerekir, hakem hataları olmasa sakatlıklar olmasa burağın şansızlıkları olmasa, bu laflar edilecekmiydi, adam zaten şampiyon olamayız diyerek geldi ilk sene için. kontrat imzalanırken söylediklerini hatırlayın.

0|0
    0|0
  • Mancini kodro kurmayı bilmiyor

0|1
    0|0
  • Sokarim manciniye. Oglum sizin isiniz mi yok. Bu ulkede ekmek almaya parasi olmayan insanlar ac uyuyan cocuklar var. Hic kufur etmem ama ziktireceksin bana manciniyi. Bu kadar embesil bir topluluk nasil olustu bu ulkede bilmiyorum ki? Duyanda der norwecde yasiyoruz kisi basi mili hasila tavan yapmis durumda

0|0
    0|0
    • Sokarim KZLARSORUYOR.COM'a. Oglum sizin isiniz mi yok. Bu ulkede ekmek almaya parasi olmayan insanlar ac uyuyan cocuklar var. Hic kufur etmem ama ziktireceksin bana KIZLARSORUYOR.COMu. Bu kadar embesil bir topluluk nasil olustu bu ulkede bilmiyorum ki? Duyanda der norwecde yasiyoruz kisi basi mili hasila tavan yapmis durumda.

çok önemli işlerin varsa bu sitede ne geziyosun:)

• Sen kendine manciniyi ben kendime ac yatan cocugu sorun ederim aramizdali fark bu yavrum. Ama tek ortak noktamiz, ikimizde bu durumu bahse konu sitede dile getiririz.

• bune bilade fener 2. olunca şike yok 1. olunca şike şike şike bu böyle olmaz

0|0
    0|0
  • GS yönetimi Mancini'yi Antep'e kiralamalı..

0|0
    0|0
  • Galatasaray vergi kaçakçılığı yapmıştır. Mancini kalsın.

0|1
    0|0
    • halinize çok üzülüyorum. mal bulmuş mağribi gibi hemen atlayıverdiniziz vergi kaçakçısı gs diye. gs ye işlediği suçun cezası kesildi, olması gereken de budur. fakat siz bunca pisliğin üstüne tek puanı dahi silinmemiş haysiyetsiz bir kulüpsünüz. cezanızı çekin öyle gelin.

• suç işleyen ezasını çekecek tabiki. fb suç işleseydi ceza çekerdi

• ortamı germek için sorulan bir soru

1|0
    0|0
    • ortam zaten gergin ne alakası var şimdi. ben görüşümü söyledim yukarıda. esas diğerleri biraz sağduyulu olmalı.

• Gitsin

0|0
    0|0
  • vergi kaçakçılığı.

0|1
    0|0
    • halinize çok üzülüyorum. mal bulmuş mağribi gibi hemen atlayıverdiniziz vergi kaçakçısı gs diye. gs ye işlediği suçun cezası kesildi, olması gereken de budur. fakat siz bunca pisliğin üstüne tek puanı dahi silinmemiş haysiyetsiz bir kulüpsünüz. cezanızı çekin öyle gelin.

• cezası olan bir kulübün cezadan bahsetmesi komik herneyse muhatap olmıcam aynen aynen.

• küfür etmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • ,kalsın

.

0|1
    0|0
  • Neyin kafasını yaşıyosun :D :D

0|0
    0|0
  • kalsın dicem de bu türk futboluna mourinhoyu getirsende bir halt olmaz gitsin kurtulsun adam

0|0
    0|0
    • türkiye federasyonu burayı adam akıllı lig yapacaksa bencedekalsın kanka. ama böyle s.ktiri boktan yapacaksa sadece mancini değil eboue muslera telles melo da gitsin kurtulsun şu lanet futbolu olan ülkeden

• öylede olmaz a q ne bu burada geometri mi çözüyorlar. adam akıllı serbest yapsınlar ispanya almanya italya fransa portekiz isveç yapıyor mu milli takımlarına bak bir de. yav gerizekalılar işte napcan :) neyse kanka iyi akşamlar

• eyv sana da iyi akşamlar:)

• aysalla birlikte defolup gitsinler ilk günden beri soyluyorum.

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kantini kalsın

0|0
    0|0
  • gitsin tabiki

0|0
    1|0
  • Gitsin.

Ceyhunu oynatan zihniyetini sttm.Bi insan futboldan anlamasada ceyhunun mal bir insan olduğunu anlar yaa gidip salak gibi takımda tutuyor hala.

Ben Mancini yerinde olsam top toplayıcı bile yapmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...