Mancini teknik direktörse terim ce morinho ne..

Ya adam tam bir katil Bn bu kadar akildan kit bir adam görmeden ya beğenen var mi diye merak ediyomm

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• imparator un morinho dan eksiği yok fazlası var zaten (FENERLİYİM)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bugün kü ilk 11ine aklım sıra ermedi Alex Telles kenarda bekledi ama o 10 kişi kaldığımız pozisyon için Cüneyt Çakır belaların en büyüğüne layık diyorum başka bir şey demiyorum ondan önce Semih'in foulünü vermedi maçı baştan katletti.Hakan Balta çıkınca savunmada inanılmaz açıklar verdik tek faktör Mancini değil yani.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Onu like eden 1 kişi bile yok

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaray'a geldiğinde çok sevindim zaten. Bu adamda hiçbir şey olmadığını biliyordum. Manchester Cıty gibi bir takımda bile başarısız oldu. Avrupa kupalarında bir başarı elde edemedi. Ligde son saniye golüyle şampiyon oldu. İnter'de zaten İtalya'nın açık ara en iyi kadrosuna sahipti. Juventus iyi durumda değildi hatta o sırada ikinci ligde bile olabilir tam hatırlamıyorum. Berbat bir teknik direktör gerçekten.

0|0
    0|0
    • :DDDDDDDD aklına kurban olduğum sen neyle bakmışsın haberlere ya :DDD way a q kolay gelsin sana :D adama gıcıklığım var deseydin uzatmasaydın kendini yormuşsun be kanka

• almasınlar kanka ne alması. muslera melo eboue telles gibi güzelim futbolcular gitsin a q lanet lig resmen. yabancı kuralı diye geometri formülü luşturmuşlar o çları. kimse yapmaz ama türklerin zekası bu işte biz yapalım milli takım gelişsin derler milli takımda s.k gibi kalır ortada. oyuncularada yazık t. adama da. yabancı kim varsa yazık.türk futbolcularla avrupa başarısı imkansız. iyi olana vrupaya gidiyo kalıyo takıma gerizeklaıları. ne beklersin bu sistemden ki

• haklısındır kanka ne iş dönüyosa dönüyo. ben bu yabancı kuralla anca yüz sende bir uefayı alıp övünürüz diye düşünüyorum. ondanda bu ligin bir tadı yok. işine geleni yapsınlar onlara kolay gelsin :)

• Mancini terimden 10 gömlek daha üstün bir hocadır. Sorun Mancinide değil galatasarayda çünkü galatasarayın başarısı terim ile sınırlıdır.

0|1
    0|0
  • kıt dediğin adamın bir kariyerine bak be koçum :) terim dediğin fenerden 6 yedirdiğinde istifa istifa diye bağırırdınız. mncini sizi juve li madridli gruptan çıkarırken chelseayle berabere kaldırırken mancini reyiz derdiniz. maçı izlemedin heralde dakka 5te hakem maçı katletti. neyse sana bu kdr akıl yeter

0|0
    0|2
    • anca eksi atın a q konuşmaya gelince suspus kalırsınız :D

• Burasi Türkiye kardeş burada aragonesler rijarklar bir is yapamamis TM mi GS için en büyük teknik direktör terimdir biz bütün en büyük farkları terimde yedik adamda geri çekilme yok 5 sen mac çevirmeye calis EE tabi onu yapinca 6 nciyi yer

• erim glsn yabancıların hepsi gtsn :d

• Galatasaray a gelmeden önce çok beğendiğim Bi teknik direktör/dü.

0|0
    0|1
  • kalsın mancini.

0|0
    0|0
  • Fatih Terimi Mourinho ile yan yana yazman çok komik olmuş insanlar birde şu soruyu kendilerini sorsunlar neden Acaba 400 Milyon euro transfer bütçesi olan Manchaster City yöneticileri takımın başına Fatih Terimi değilde Manciniyi getiriyor

0|0
    1|1
Yükleniyor...