Sevdiginiz insanlana siz olsanız nasıl davranirsinizzz?

arkadaşlar ciddi bir beraberligim var benim kontorum bitti bu saatte dışarı çıkmama izin vermedi yarın alırsın dedi ama onun şunu demesi gerekmez mi ben mi abartıyorum hayatim ben alirim sen gitme ben hiçbir zaman ona ne birşey aldırdım ne parasını istedim böyle birşey yapmak bana yakışmaz karakterime ters taki eşim olana kadar. bana çok basit geldi siz ne düşünürsünüz böyle birşey karsiniza gelse erkek ya da kadın için hiç farketmez

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sizi dusundugu icin disari cikmanizi istememis olabilir insanlik hali belki parasida olmayabilir en azindan kontorunuzun cok lazim oldugunuda sanmiyorum acil telefon ihtiyacinizi karsilayacak kadar varsa sorun etmeyinderim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• pardon ıkınızdede kredı kartı yokmu,uzuldum valla soyle numarayıda atayım 5 10 lıralık neyse:S

0|0
    0|0
    • amaç kontor değil amaç düşünmek düşünce ben faturali kullanmıyorum sevmiyorum ve kredi kartı da kullanmıyorum sevdiğim kişinin kredi kartı var ama ben ona izin vermiyorum kredi kartı işi sakat is ben hiç sevmiyorum gerek yok paran varsa alırsın paran yoksa ne gerek var arkadaşmin kredi kartı var ve kadrolu öğretmen velinin doğrultamiyor kartlardan kimseye tavsiye etmistim evleneceği allahın izniyle para lazım kredi kartı degil ;-);-) anladın

• sakin ol! yasını basını almış bır ınsan yakışmıyor bu celal!

dedıgım aklı basında ıkı ınsan var ortada ve kontor sorunu var.. ne varkı bu aklı basında ıkı ınsandada kredı kartı yok! netden alabılırsın kontoru dedım sadece..istersen tabii...

• tamam verdigin bilgi için tskler saol

• erkekler sömürge unsuru değildir.diyip buradan sana bir hasiktir cekmek istiyorum..böyle şeyler hesap ödeme kontor attrma v.s jesttır benm bıldıgım ama gunumuzde erkeğin görevi oldu sanki..nediyim ben bişi demiyorum.

0|0
    0|0
    • ya beni yanlış anlamayin o benim allahimin izniyle evleneceğim erkek rabbim umutlarımızı kızmasın beni tanımadığınız için yanlış anlaşılıyor olabilirsiniz ben bu tarz şeyleri sevmem hatta o kişi benim eşim olana kadar hicbirseimi aldırdım hatta ve hatta düşünün size örnek dersanede bir kız var erkek arkadasina dersane parasını odettirmis bu adeletmidir ahlaksizliktir benim gprusumce dünyada neler var neler allahim yanlış insanlarla karsilastirmasin ama lütfen rica ediyorum on yargili davran mayı

• ben koşa koşa giderdim ya da sizinle birlikte çıkar gezmiş hava almış olurdum o kontörü sabaha kalmadan alırım almazsam uykum kaçar bende ne cinsim bak gör

0|0
    0|0
  • düşünememiş işte. açıkçası ben alırdım sevgilime hep ama :) işte bazen insanoğlu düşünemiyor kötü niyetli olduğunu sanmıyorum. öküz sınıfına yakın biraz sadece o kdr :)

0|0
    0|0
    • yoo yoo tam tersi çok dusuncelidir daha önce bir kez böyle oldu hemen süpriz yüklemişti yemin ediyorum ben olsam koşa koşa gidip yüklerim farketmez bayan olmam eğer benim için çok onemlisyse niye yuklemeyim canımdan öte kiliyorum ben onu çok aşığım çok seviyorum oda oyledir ama çok garip geldi bu bana

• 23 arkadaşım

• hmm iyi bakalım sonunda kavuşmuşsun sevdiceğine inşallah ters tepme olmaz. hayat kısa tadını çıkar. ayrıca teşekkür ettim :)

• Gidip onun alması gerekiyordu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Para var mı bı sor bakalım

0|0
    0|0
    • var biliyorum aramızda maaslarimizi aldığımız günü biliyoruz

• Aklına gelmemiştir

• olabilir insanlık hali diyeyim o zaman tskler buarada yorumunuz için

Yükleniyor...