Türkiyede Galatasaray´a Oynanan Oyunlar Acaba Ne Zaman Son Bulacak?

Kesinlikle bugün maçı kaybetmeyi hakkettik bugün biz 4-0 yensek bu kadar sevinmezdim inşallah artık Mancini gider ama bugünkü hakemden bahsetmesekte olmaz Semihe verilmeyen faul var o faulü verse penaltı ve kırmızı kart olmayacaktı Sneijdere atılan dirseğe sadece sarı çıktı Başbakan+Demirören+Aziz Yıldırım bir olmuşlar Feneri Şampiyon yapmak için uğraşıyorlar

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Başbakan Demiröreni neden TFF başkanı yaptı zannediyorsunuz?Herşey sezon başında ayarlandı önce Başbakan talimat verip Fatih Terim operasyonu başladı ondan sonra Galatasaraya yapılan hakem hataları

2|7
    2|6
    • Yazık oldu böyle bir operasyonu kınıyoruz elemanda geri dönsün artik :))

• başbakanla ne alakası var allah aşkına. aziz yıldırım ı yargılanır başbakan yaptı, galatasaray maçlarında hakem hataları olur başbakan yaptı. yuh artık. arkanızda kazık bulsanız RTE den bileceksiniz

Kızlar Ne Diyor 7

• Ahh ahh her yenildiğiniz de böyle yaparsanız olmaz ki

1|3
    1|4
  • Cüneyt Çakır'a boşuna kimse Fenerli demiyor 10 kişi kalmamız başından beri planlanmış bir şeydir hazır Aziz Yıldırım hapise girecek Fenerbahçe'yi sevindirmeye çalışıyorlar bugün biz yarın Beşiktaş emin olun yarın ki maçta çirkeflik olmazsa bende neyim ama umarım Beşiktaş yenilir ikinci olmamız şart!

0|1
    0|2
    • Fenerbahçe zaten şampiyon gsnin yenilmesi veya yenmesi kimin umrunda? Sizde yenilince bir tuhaf oluyorsunuz :))

• Bizim yerimize beşiktaş oynayacak sorun değil yabancıya gitmiyor

• Ben öyle birşey demedim bu sene ikinciliği beşiktaş hak etti o gitsin ve gidecek zaten ayrıca gs fransızmıymış değilmiymiş beni ilgilendirmez benim sorunum değil

• bi kere de yenildiğinz de evet kötü oynadık diyin ya bir kere...

0|3
    2|3
    • Okuma yazman yok herhalde ben zaten yenilmeyi hakkettik diyorum

• içeriği okumadım. ama oyunlar oynanmıyor hatem hataları işte. her takıma olan sey

• 0|1
    0|2
  • Pen6sarayın hakkı yenmez

0|0
    1|1
  • bunlara diyecek laf bulamıyorum,bu ülkenin her kurumuna virüs gibi girdiler,fıtboluda berbat ettiler

link

1|4
    1|2
  • aslında herkez bu söylediğin haksızlıkların,futbolun mahfedilmesinin ve bunları kimin yaptığının farkında ama işlerine gelmediği için dile getiremiyorlar. Şu soruya verilen cevaplara bakın,demiröreni seven kimse yok,bir kişi bile ben seviyorum dememiş ama çaktırmadanda 12 tane evet oyu vermişler. Kimlerin evet dediğini tahmin etmek hiç zor değil :)

link

1|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 19

• O senaryoyu bir kenara bırakmak daha doğru olacaktır.

Hadi bunlar olmuş olsa bile, ben maçı 90 dakika izledim. Cüneyt Çakır' ın ve yardımcı hakemlerin maça etki eden kararları oldu, zaman zaman çileden de çıkardı.

-Bu hatalar motivasyonunu düşürebilir.

AMA BU HATALAR SENİN PES ETMENİ GEREKTİRMEZ!

Ki daha kırmızı karta kadar dikkat edersen doğru dürüst bir performans koymadık ortaya. Unutmayın, karşımıza çıkan rakipler ilk 15 dakikamıza odaklanıyor, golü yedik mi fişimiz çekiliyor. Fatih Terim bilirsiniz, gazla motivasyonla yürütüyordu bu takımı. Bugün o motivasyon yoktu. bugün bir taktiksel müdahale bile yoktu.

Girdiğimiz pozisyonlar oldu, olmadı değil, fakat forvetlerimiz değerlendiremedi. Berk ve Ontiveronun henüz yeni katılmış toy gençler olması da bizim hücum hattımızı tamamiyle kesti.

Bir savunma gördünüz mü? Ben göremedim, evet canla başla savaşan bir 11 gördüm sahada, velakin eksik olan şey, kim hangi kanatta, hangi pozisyonda belli değil, Kasımpaşa kaç kere iki kişi yakaladı bizi savunmada zaten çoğunu zor püskürttük.

Bir şey daha söyleyeyim, Muslera yerine bugün Ufuk Ceylan olsaydı en az 0-7 bitmişti bu maç. Muslera bugün elinden geleni yaptı. Semih ortalama olarak iyiydi. Melo ve Yekta da iyiydi. Onun dışında at dışarıya gitsin.

Ha bugünkü maçı unuturuz, bugün ki maçlara ve gelecek alaylı tepkilere aldırış etmeyin, bu kulüp gelecek seneye sağlam bir şekilde gelmeli. Biz kulübün içinde olamadığımızdan pek müdahalemiz olamıyor. Sadece konuşuyoruz.

Bakalım gelecek sene bize neler gösterecek.

cut.

0|3
    2|0
  • her takım taraftarı diğer takımlara yapılan haksızlıklara ses çıkarmadıkça bir arpa boyu yol alınmaz.bi hafta gs nin canı yanıyo bir hafta beşiktaşın bir hafta fenerin..arada dengesizlikler olsa da sistem bozuk ve kimse birşey yapmıyor bu iş böyle gider

0|1
    0|2
    • Aynen kardeşim herkes kendi başı ağrıyınca sesini çıkartıyor

• Ne oyunu oynanmış Galatasaray'a hakem hataları her takıma oluyor. Geçen hafta Jones'un faulünü vermedi döndü gol oldu iki puan bıraktık Konya'da. Ayrıca hakemlerden şikayetçi olmak için biraz iyi oynayacaksın ki çıkıp hakettiğimiz maçta hakem yüzünden puan kaybettik diyebilesin. Mancini geldiğinden beri Galatasaray'ın iyi futbol oynadığı maç sayısı bir elin parmağını geçmez herhalde. Başarısız bir yönetim, teknik heyet ve başarısız bir kadro yapılanmanız var bu sene. Sene başından beri üzerimize oyunlar oynanıyor diyerek kendinizi avutuyorsunuz. Galatasaray'ın üzerine sırf başarısız olsun diye oyunlar oynanıyorsa Beşiktaş'ı bitirmeye çalışıyorlar herhalde.

1|3
    2|3
    • Resmen Fatih Terimi ayarttılar elimizden aldılar bu tamamen Başbakanın oyunu Türkiyede son 2 yılda bize karşı oyunlar oynanıyor bunu görmek için illlaki Gsli olmak gerekmiyor

• Galatasaray Fatih Terim takımın başındayken başka Td ile görüşecek bunu Fatih Terim duyacak ve istifa etmeyecek benim bildiğim Terim bunu duyduğu zaman istifa ederdi

• İşte bende bunu duyunca çok şaşırmıştım. Bulup izle bak o basın toplantısını her şeyi açıklıyor. Onca yapılan şeye rağmen ben dördüncü yıldızı takmadan gitmeyeceğim dediğini falan her şeyi söylüyor. Ünal Aysal'la hiçbir zaman anlaşamadığını diyalog sorunu yaşadığını belirtti. Bakma takım başarılıydı kovamadı onu Ünal Aysal. Ya Beşiktaş maçında maçtan bir gün önce galibiyet primini isim vermedi futbolcuların bir kaçı ile görüşüp karar almış Ünal Aysal Terim'den habersiz. Daha çok şey var.

• Bu ülkede en fazla hakki yenilen büyük takim Beşiktaş tır

0|1
    0|1
  • Günün esprisi gizli kardeşimizden geldi tebrikler:)

0|2
    2|4
  • 4 tane yediler hala hakem

0|3
    1|5
    • Kardeş ben zaten yenilmeyi hakkettik diyorum ama hakem bugün resmen bizi doğradı ama yenildiğimiz içinde çok mutluyum

• Vergi kaçakçılığı yapan vergisini yıllardır ödemeyen bir kulübe ve yöneticilerine neden kimse ceza vermiyor kim koruyor onları tff mi? Başbakanmı? Yoksa başkalarımı?

0|1
    2|4
    • Şike yaptığı her yerden tescillenen şikeci bir takıma neden ceza vermiyorlar ama doğru Başbakan sizi korumuştu hatta Rıdvan bile itiraf etti

• Tamam canım siz CL'de final oynayacaksınız zaten hadi grşrz takıl sn .s .s

• Şimdide Türk-Fransız tartışması mı? Kendi takımının Rum olduğunu da unutma ayrıca biraz aç tarih oku ya.O dönem kurucularımızın neden Fransız olduğunu anlarsın.19.YY'de Sultaniler fransız usulünü eğitimini vs örn almıştır.

• komıksın la :D

0|3
    2|5
  • hakemin gs tut duğu maçlarda abartma

1|1
    2|4
  • O değilde akşam akşam iyi komedi oldu ama :) 5 nirde 5.

1|1
    2|3
  • Başta Terim sonra mancini. Herkes sucu birbirine atıyo. Mancini takımı ben kurmadım diyo. Herşey karıştı. Bugün genç çocuk sahadaki en iyi oyunculardan dı berk. Gitti onu cıkardı umut çıkmadı. İyi oldu Gs'a. (Galatasaraylıyım)

0|0
    0|1
  • Beşiktaşa oynanan oyunlar yanında bu hiç bişey

0|3
    2|4
  • Hakemler açısından haklısın ama Galatasaray'da son zamanlarda devamlılık hiç yok bir maç iyiyse 10 maç kötü oynuyor. kayıplar fazla olmasa hakemlere rağmen şampiyonluktan kopmazdı bence.(Galatasaraylıyım)

0|0
    0|1
  • Ulan futbola dış mihrakları garıştırmayın bari :D Allah akıl fikir versin

0|0
    2|3
  • yav he he.

0|2
    2|6
    • ,bak az once modun bırı verdıgım cevabımı kaldırdı verdıgım cevapta şu keyfım yerıne geldı valla :D bu bıle onlara dokanmış yane :D

• Bak kardeş bir futbol maçı için ya da takım için gel Kadiköye seni doğduğuna pişman ederim denmez

• özür dilerim sen bir an anana iaede ediyorum diyince bende biraz sinir oldum az önce biri benim soruda bana anabacı küfür etti modlarda benim soruyu kaldırınca gerildim o kişinin sen oldunu düşündüm sana tepki vermicektim ama anana iaede ediyorum diyince sinir oldum.

• Hakeminde, TFFninde, Boşbakanında, Drogbanında hepsinin ben taaaa ...

0|1
    0|1
  • Kesinlikle haklısın bu sene Fener Şampiyonluğu haketti ona sözümüz yok ama bize karşı oyunlarıda görmezden gelemeyiz Başbakanın Fatih Terimin Milli takımın başına geçmesi için ne kadar uğraştını biliyoruz

0|1
    1|1
  • bir galatasaraylı olarak mancininin yanında olduğumu belirtmek isterim. galatasaray, kayseri erciyesspor değildir bir yılda 2 defa teknik direktör değiştirsin. en azından önümüzdeki sezonun ortasına kadar şans verilmeli mancini'ye. adam çoluk çocuğu takıma toplayacağına amrabat a 8 milyon £ verilmesi gibi 10ar milyon £dan sağlam iki adam aldırır günü kurtarırdı. sağduyulu olmak iyidir.

0|0
    0|1
  • işte gerçek çete onlar, çok güzel bir tespitte bulunmuşsun kardeş,

2|3
    0|2
Yükleniyor...