Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki puan farkı 1 e indi sizin düşünceleriniz.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki puan farkı 1 e indi sizin düşünceleriniz.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 8

• Puan farkının bir önemi yok. Kadro istikrarsız bir noktaya geldi ve bir inişli bir çıkışlı biçimde gösterilen performans ile takım yürümez. Bu sene kaçıncı bitirirsek bitirelim gelecek seneye bu takım bu şekilde olmamalı. Geleceğe yatırım diye başlandı, bugün bir çaba bile verilmiyor.

cut.

0|1
    0|0
    • şu vergi olayı varken işiniz çok zor dostum ama mancinin gitmeesi lazım.

• Mancinin gitmesiyle sınırlı olduğunu düşünmüyorum problemin. Ki vergi borcu ile de sınırlı değil.

Kadroda bir istikrarsızlık mevcut, Terimin gidiş zamanı ve o süreç iyi yönetilemedi. Kısacası beceremediler :)

Yine takımımın yanında olacağım tabisi ama takım ne yapacak gelecek sene meçhul, bugün gerekirse 20 tane bile yersin de gelecek seneye dair bir umut vaadetmiyor şu anda kadro ve teknik ekip.

• katılıyorum kesinlikle.

• Artık konuşacak fazla birşey yok bende Mancini gibi hakemi eleştirip bu mağlubiyeti hakeme bağlıyabilirim ama yapmayacağım çünkü yaparsam bu takım dahada kötüye gider kendimizi eleştirmezsek doğruyu hiç bir zaman bulamayız evet bugün hakem berbattı ama Galatasaray da berbattı Arenada Madride ecel terleri döktürmüş Juventusu Clden safdışı bırakmış bir takım böyle rezil bir oyun oynamamalı bugün bizle dalga geçmekle haklısınız bu sizin doğal olarak hakkınız

0|1
    0|1
    • dalga geçmek çocukça olur dostum bunu gördünüzde gülmelisiniz aslında.

• Daha çok iner :)

0|0
    0|0
  • Bire indi derken kardeşim?

1|1
    2|0
    • hayal dünyalarında yaşıyorlar ya hani bende mutluluk veriyorum onlara :))

• yaa komik olmayın görcez seneye o 4. yıldızı taktığımızda yüzünüzün halini bayağı merak ediyorum. hakemler bizim yanımızda değilde karşı takımda oldukları için özür dileriiiiiiim

• canım bu neyi değiştiriri. trabzon 3 . olamayacak. biz gruplara direk gidemesek bile gideceğiz şampiyonlar ligine bir bjk gitsin direk gerçekten merak ediyorum bakalım neleer yapabiliyolar

• piston indi desen daha çok etkisi olurdu

0|1
    1|1
  • Şampiyonlar ligine fener gidemiyor biz gideceğiz diye alay edenler uefaya kadar düşmüş durumda tek gerçek şampiyon belli ikincide belli oldu artik :D

0|1
    3|3
    • bu futbolda sorun yoktu farkettiğniiz üzre o futbolla bursayı 2-0 gerideyken gömdük.sadece mancini oyunu yanlış diziyor hepsi bu

• hem biz en kötü futbolumuzla bile juvnetusu yenip gruplardan çıkmayı başardık ;)

• nasıl 1 e indi anlamadım :D

0|0
    0|0
  • inadına galatasaray ! bu sene fb şampiyon olsun nema problema. maksat rekabet artsın, türk futbolu gelişsin. türkiye'nin en büyük en başarılı futbol takımı hala galatasaraydır.

1|5
    1|2
Yükleniyor...