Galatasaray kasımpaşa maçı hakkında düşünceleriniz?

Mağlubiyet bekliyordum ama bu kadarını kimse beklemiyordu sanırım değilmi?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• 6 olursa bir fenerli olarak üzülürüm açıkcası.

0|4
    1|1
  • olağan bir durum.

0|2
    1|0
  • Maçın başında Oscar Scarione adamım derken bize böyle adamlık yapacağını bilemezdim.Biz bence kötü oynamaktan ziyade savaşçıydık fakat defans acayip açık verdi şanssızlığımıza yenildik. 10 kişi kalmamız başından beri planlanmış sanırım.Oyuncularımın canı sağolsun onlar benim her şeyim,şampiyonluk uğruna takımımı satacak değilim.Kasımpaşa hakkıyla maç kazandı fazla söylenecek bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Izlemedim ama şunu söyleyebilirim Terim'siz olmuyo net.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Fenerli arkadaşımı kasımpaşa kulübü renklerine bağlayan maçtır.

Hakem hatalarına değinmeyin, hakem hataları bariz maçı etkileyecek derecedeydi fakat O kadronun üstesinden gelemeyeceği hatalar da değildi .En delirdiğim anlar iki ofsayt pozisyonuydu, o ofsayt pozisyonları da gol olsaydı sövmemek elde olmazdı.

Ne savunma vardı, ne de hücum vardı. Doğal olarak kendi yarı sahamızda kilitlenip kaldık.

Mancini gitsin geyiğine hiç girmeyeceğim, bu hale gelmesine sebep olan kişiler ya aklını başına toplasın ya da pılını pırtını toplasın gitsin. Çocuk oyuncağına döndü anasını satim kulüp. Geçilen dalgalar değil de bir inişli bir çıkışlı göz boyamalar artık moral bozucu seviyeye geldi.

3.4.5. olalım gerekirse, ama bu takım seneye iyi hazırlanmalı, doğal olarak taraftar takımın 2011 öncesi gibi bir çöküşe geçmesinden çekiniyor, Böyle istikrara geçmişken takım böyle saçma sapan ve laubali bir biçimde düşüş yaşaması insanın sinirini bozuyor.

cut.

0|1
    0|1
  • yenilmesi iyi oldu manciniden kurtuluruz

0|3
    0|0
  • Fenerbahçeye yaptıkları çirkefliği kasımpaşayada yapsalardı onlarıda yenerlerdi çirkeflik olmayınca olmuyor. Ayrıca sezonun en çok gol pozisyonuna girilen maçı olmuş:)

0|2
    2|2
  • bende bu kadarını beklemiyordum.İlk golde semihe yapılan fauldü haksız yere gelişti aslında olaylar ama hata sadece Gs ye karşı yapılmıyor.

0|1
    1|3
  • Kasimpasa becerikli olsa skor nasil olurdu tahmin bile edemiyorum

0|0
    0|0
  • keyfım yerıne geldı valla :D

1|4
    2|3
    • bu eksiler sahsen daha fazla keyiflendirmeli ;) baya kızmışlar :D

• Bir GS'li olarak mutlu oldum. Mancini gider belki.

0|1
    0|0
  • Futbol birazda şans oyunudur..ama iddacılar baya bir köpürür sanırım :)

0|1
    0|1
  • hadi RealMadrid den 6 tane yersin anlarımda Kasımpaşadan 4 tane Yemek nedir* :)))

0|2
    2|2
  • gerçektende bu kadarını kimse beklemiyordu heelal kasımpaşa

0|0
    0|0
  • gs nin yeniliceni tahmin ediyordum ama nasıl olurda bu kadar fark yer komik.

0|1
    2|3
  • O değilde akşam akşam iyi komedi oldu ama :) 5 nirde 5.

0|1
    1|2
  • Biraz ''hardcore'' oldu sanki.. :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...