Bugün platonik aşkımın doğum günü

Bugün yıllardır sevdiğim kişinin doğum günü..Onu sevdiğimi biliyordu, benden nefret ediyordu, işi düşmedikçe mesaj atmıyordu ama yine de çok seviyordum.. Haftalar öncesinden ona ne alacağımı hazırlamıştım... Üç gün önce, çoğu sırrımı bilen bir arkadaşımla çıktığını öğrendim. Kızla bu sene çok yakın değildik sadece geçen sene öyle anlatmıştım... Bunu öğrendiğim gün hediye alacaktım ona ertesi gün verecektim. Kendime yediremiyorum. Ne yapacağım :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence arkadaşın sevdiğini bildiğin halde o adamla o adamda kendisini sevdiğini bildiği halde senin arkadaşın ile çıkıyorsa..tek gereken ikisinide hayatından silmek olmalı.

0|0
    0|0
    • Kızla çok yakın değildik yani en azından bu sene geçen sene anlatmıştım... istediklerini yapmakta özgürler ama her gün gözlerimin önünde gülüşüyorlar :(

• Ne diyelim inşallah senin karşına onu unutturacak bir kişi çıkar ve o hayalleri sevdiğinle yaşarsın.

• umarım ...

Erkekler Ne Diyor 3

• çok zor üzgüüm

0|0
    0|0
    • bende... çok düşünmüştüm hediye için çok araştırmıştım sevgili olmadığımız için daha seçiçi olmam gerekiyordu.. tüm hevesim kursağımda kaldı :(

• her türlü kötü birşey..

• katlanılmaz..

• hediyesini ver.

0|0
    0|0
    • almadım ki öğrenince :( çok umutluydum ne söyleyeceğimi nerede duracağımı ne giyeceğimi bile düşünmüştüm :(

• kutla bence suratinida asma kismet :)

• kutlayamam ki.. bunu bile bile kutlarsam eğer tuhaf olur, sevgilisi olan birine sulanmak... onların karşısında mutlu gözüküyorum ama kendimi yiyorum :(

• afadersin ama o arkadaşında da kaşarlık varmış dün benimde sevdiğim çocuğun doğum günüydü ve oda 1 yıl önce en yakın arkadaşımla çıktı. Benim yaptığım doğum gününü kutlamadım ve aklımdanda çıkmıyor hep acı çekiyorum hepsinin ap.

0|0
    0|0
    • Bugün, sevdiğim çocuğun eski sevdiği kızla konuştum telefonda onu çok severdim rica bile etmiştim üzülüyo çıkarmısın diye.. işte platoniğimin arkadaşı birşeyler anlatmış çıkıyolar kızla biraz kaşarlık var ama belli etmiyo demiş. arkadaşı bile böyle demiş inanamadım...

Kızlar Ne Diyor 1

• Hediye filan alma.Öyle sırrını da herkese anlatma.ders olsun sana bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...