Kızlar yaz gelince babet giymeye başlıyorlar ya bir bakın soruma ?

kızlarr babet giydiğiniz zaman ayaklarınızın böle çok hoş bir ön görünümü oluyor ya ben o görüntüye hasta oluyorum resmen öpmek falan istiyorum hele birde böle zarifse damarlık ufaktan belli oluyorsa kişilik bozukluğm var sanırım bir yorum yapabilirmisiniz ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• ayaklara karsı ılgın var fetişiz seni

1|1
    0|0
    • kötü bir durummu sence erkek arkadaşında baksa hep böle ayaklarınaa falan

• anladım teşekkür ederim vakit ayırıp cevap verdiğin için :)

• rica ederim:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu duygu sizde 5yasindan olusmaya basladiysa.artik beyninizi kontrol edemiyorsunuz.bu duygu acisindan yani.psikolojik kitaplardan.psikologun kendisiyle konusub arasdira bilirsin durumunu.asiriya kacmadikca korkacak durum yok.evlenince karin babetle dolasir hep.daha iyi.

0|0
    0|0
    • bu sitede böle olan baya varmış ama intizarhatun . bakalım . Ama çok şirin görüktüğü için tahrik oluyorum işte .

• Bencede var. :) Psikoloğun yolunu yaz gelmeden tut.

0|1
    0|1
    • ama çok güzel görünüyor hatta kızlar hep foto çekiyor .

• ben kızların göğüslerinede bakıyorum dekolte falan olursa kusura bakmayın :)

• Tabiki dekolte olursa öyle sadece nasıl bir dekolte olduğuna bakıyorum. Yani iticilik yapmış mı açısından. Tabi dekolteninde bir sınırı var.

• Dost basa dusman ayaga bakarmis derim niye ayaklar dikkatini cekiyo cok sacma.

0|0
    0|0
    • BİLMEM tahrik oluyorum çok şirin bir görüntü oluyor.

• Ayak fetişistliği...Evet bir sorun bu. Beyindeki cinsellik merkezi ile ayaklarla ilgili merkezin yanyana olmasından ve bazende bu iki frekansın karışmasından kaynaklanıyor. Bu nedenle bir psikologa sormanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Evet var bencede

0|1
    0|0
  • psikologa gidin.

0|0
    0|0
    • tamam gizlicim ama ya ben pskiyatri okuyon bir tıp öğrencisi issem yinede piskoloğa gitmem gerekirmi :)

• Terzi kendi sokugunu dikemez gerekir tabiki

Erkekler Ne Diyor 2

• birde mini etek falan giyerler

0|0
    0|0
  • Benim agayım kız ayağı gibi kızlar çok beğenir ve kıskanır ayağımı hafif kıllı olsa da bir öp bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...