Kapalı bayanlarmı açık bayanlarmı

kapalı kendıne bakan oturmasını kalkmasını bılen bı kızlamı evlenmek ıstersınız yanı kapalılık sorun teşkil edermı yoksa daha açık yıne aynı şekılde oturmasını kalkmasını bılen bı kızlamı evlenmek ısterdınız hangısı ılgınızı çekıyo ya da sevsenız farketmezmı :)

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• vallah canım cevremdekiler yok sarısın istedi erkekler esmerle evlendi yok uzun olcak dedi kısayla evlendi yanı kapalıymıs acıkmıs sarısınmıs esmermıs hic farketmiyo kısmet kısacası :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Açık.

0|0
    0|0
  • açık veya kapalıdan ziyade karakter önemli...

1|0
    0|0
  • Eline erkek eli degmemisinden :) ve kapali ama modern kapali degil adam gibi tesetturlu olacak

1|0
    0|0
  • ayrımcılık ve ırkçılık ayrıca bölücülük çok kötü bişi...

0|0
    0|0
  • benim için fark etmez kişiligi düzgün olsun iffetli allahını kitabını bilen biri olsun yeter ne kapalılar var alnı secdeye degmeyen ne açıklar var kur-an'ı elinden düşürmeyen..

1|0
    0|0
  • zihin olarak açık ama önemli olan karakter tabi. kapalılara nedense kendimi çok uzak görüyorum düşünce yapıları çok küçük düşürücü. bana göre kadın ezilmemeli o gücü kendinde bulmalı

0|0
    0|0
    • kapalı kadın ezılıyomu?

• günümüzde hayır ama kapalı kadın müslimdir yani kadının erkekten aşağı olduğu düşüncesine sahiptir ve de kadın niye kapanıyor ki erkek kapansın. eşitlik vegürlük anlayışından uzak biri kendisi ki böyle yapıyor. ben karaktere bakarım saçı açık orası burası kapalı önemli değil bunlar ama bunlarda sonuçta görüşünü yansıtır. insanda eşitlik özgürlük grüşü onunla daha rahat anlaşabileceğim anlamına da gelir bence bence bence :)

• açık kapalı farketmez dozunu bildikten sonra

0|0
    0|0
  • ben kapalı istiyorum

0|0
    0|0
  • kimse Allah tan hayırlısını istemiyorum siz ne yaparsanız yapin Allah nasip etmedikçe yüreğindekine ulaşamazsin

0|0
    0|0
  • kapalı birini isterdim ama aşık olursam hiiç farketmez

0|0
    0|0
  • zıhnı acık olsun aklı acık olsun onu acık olsun gelecegı gorsun ılerıye baksn anlatabldm mı

0|0
    0|0
  • zihni kapalı olmasın

0|0
    0|0
  • Şahsen başı açık veya kapalı olması fark etmez ama gtü başı açıksa istemem.

0|0
    0|0
  • kapalı bayandan asla haz almam hatta sevmem açık bayanlar daha samimi ve içten

0|0
    0|0
  • farketmez ...

0|0
    0|0
  • acik alayim :D

0|0
    0|0
  • kapalı .

0|0
    0|0
  • Bence insanın ruhu önemlidir, dış görünümü kapalı ya da açık olmasının bir önemi yoktur

0|0
    0|0
  • bn allahın emrine itaat eden bır kızla evlenmek ısterim kapalı yanı sen kapalımısın

0|0
    0|0
  • Sevsemde farketmez açık bayan her zaman tercihim. Hatta imam hatipte okumaya başladı diye ayrılmaya başladığım kız bile var. Namus örtüde değil insanın içinde.

1|0
    2|0
    • anladım ımamhatıpte okuyo namussuzlukmu yaptı

• alakası yok.saçlarını örtmek,erkeğin egemenliğini kabul etmektir diye birsey asla söz konusu olamaz.Bu tamamen kişilikle alakalı.. bence biraz daha objektif olmalısın,önyargılı değil ..

• Malesef açık olanların çoğuda erkeğin egemenliğine giriyor ve bu toplumca normal gördüğümüz birşey.Örn : Başıkapalılar Berkin'e terörist , Mısır'da ölen Esma'ya kahraman gözüyle bakıyor.Ben ikisi içinde üzülen bir tane başı kapalı görmedim.Dinler halkın afyonudur.Hem insanı iyi yapar hemde cani bir katil.Bu arada müslümanım malum toplum dışlar bu dinsiz diye :)

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...