Babam hiçbizaman tam dar pantolona ızın vermedı bıldığınız dara yanı:(

babam hiçbizaman tayt veya böyle guzel tam dar pantolon gıymeme ızın vermedı 18 yaşımdayım halada vermıyo kızıyo neden acaba çok üzülüyorum bu nedenden dolayı kendımı dışarı çıkınca eksık hıssedıyorum :(:(:((

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• seni korumak istiyor muhafazakar bir şehirse bide ayıplanırız diye düşünüyor olabilir burada çünkü böyle düşünüyor aile bireyleri dar pantolon giymek moda tabi ama çok dar olmasın isteğe göre bacak kısmını daraltabilirsin yaşın 18 tabi sende haklısın ama aile işte birde şehir faktörü var

0|0
    0|0
    • ıstanbul.

• :) sen açık saçık olanlara aldanma bu halin bu giyiminle onlardan çok çok öndesin böyle düşün :)

• inş gerçekten öyledırr :/

Erkekler Ne Diyor 17

• milletin derdine tasasına bakar mısın ? ne var adam gibi düzgün oranı buranı göstermeden giyinsen çok mu zor yani kalkıp sana kara çarşaflar giy demiyoruz babanda demez zaten ama biraz dikkat işte

2|0
    0|0
    • haklkısınız aslında

• teşekkürler içimi rahatlattın ya :)

• rica ederim ne demek

• Eksik ve üzgünsün demek Allah daha büyük dert vermesin bacım

0|0
    0|0
  • la havle...

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım olay böyle dar pantolon giyip götünüz başınız belli olup millet aa göte bak ne güzel diyince hoşunuzamı gidiyo nasıl bir sürtüksünüz lan siz babana yazık ya başka bir şey değil

0|0
    1|0
    • yaa gıyıcem demedım bazen çevreden görünce üzülüyorum dedım kımsenın kımseye sürtük deme hakkı yok burada laflarınıza dıkkat edın.

• Tiksiniyorum senin gibilerden

• düşünenden tıksın gıyenden tıksın pekı bende senın bızde meraklın değiliz

• Dar giyinme eksiklik hisset bu nasıl bir kafanın düşünce yapısıdır böyle çok merak ettim

0|1
    0|0
    • insan genç kızken oluyo işte o kız gıydı mesela görüyosunuz çevreyı hanı özenıyo ınsan olamazmı . diğerleri gibi sende zıhnıyetsız sürtük olduğumu düşünüyosun.

• Hayır babanın neden böyle davrandığını düşünmeden böyle bir soru yazdığın için şaşırdım sadece

• Ya baban senin iyiligini dusunuyo .ama sende kızsın istiyosun erkeklerin ilgisini cekmek ama bunu kacak gocek te yapabilirsin

0|0
    0|0
  • dar giyme o zaman sende

0|0
    0|0
  • bence haklı yapışıyor tam bize yazık yani

0|1
    0|0
  • ama tayt falan giyinve bütün vücut hatları ortaya çıkıyor,erkeklerin sana kötü gözle bakmasını istemediği için izin vermiyordur bence,güzel bir kızmısın?

0|0
    0|0
    • evet yanı guzel buluyolar.

• mesela?

• tayt giydiğinde normal iç çamaşırı değilde tanga giymeni öneririm,çünkü tayt ince olduğu için iç çamaşırı direkt belli oluyor ve hoş durmuyor

• ne gerek var tayt veya dar pantolana senin gibi kızları gördükçe iyi ki kız kardeşim yok diyorum.eğer çocuğun cinsiyeti kız çıkarsa yine senin gibiler yüzünden kürtaj ettireceğim.

0|0
    0|0
  • kaşarlaşmanı istemiyordur :))

0|0
    0|0
  • Babanızın haklı bir gerekçesi vardır mukakka,onu dinleseniz iyi edersiniz.

0|0
    0|0
  • o babanın damadı olmak vardı.baban haklı ellerinden öperim

0|0
    0|0
    • böylemı düşünülüyo gerçekten bende zannedıyodumkı hep açıklar sevıloır beğenılır yanı dar gıyen kısa gıyen daha rahat ınsanlar

• açık olmak seni güzelleştimez.ne tipine bakılmayacak çok açık kızlar var onlara sadece bakan o dar dedigimiz elbiseler vucudunun tüm hatlarını gösterdiği için bakıyorlar.

• anladımm

• Baban hakli selam soyle pedere

0|0
    0|0
  • ii yapmis baban

0|0
    0|0
    • yanı erkekler daha çok açık kızlarımı sever onlarmı guzeldır

• hayir ne alakasi var

• ne bıleyım yaa çevrede öyle gözüküyo

• etek giy ?

0|0
    0|0
  • giy giy sende güzel kardeşimizsin bacımızsın bizim kalcalarına belli olmuş iç çamasırlarına bakmıcaz giy yavrm sende giy bir saga bı sola vura vura gez :D.. peder beye selamlar bu arada cok dogru yapıyor ama sürtüklük içinde var

0|0
    0|0
    • dar pantolon gıyen kız sürtüklükmü oluyor yaa ne bıleyım çevrede tüm kızlar öyle gıyıyorya dahamı guzeller dahamı ıyıler anlamıyorum.ben babamın dediğinden çıkmadım hiçbizaman ama ınsan özenıyor.

• ne dıyosun sen ya okadarda değil benım demeye çalıştığım farklıydı.kişi kendınden bılırmış.sende baya ılgılısın heralde herşeyı açıklıyorsun gördün demek.

• lan etrafta ayaklı sürtük gibi kaynıyosunuz gormemek eldemı saga baksam leoparlı desen sola baksam siyah renk sonra marjınal olun bırakın g.tunu yıyım ayaklarını tutsa s.ikse bırısı haktır sizi

Kızlar Ne Diyor 6

• Bından mı kendini eksik hissediyorsun saçmalama

Benim babam bana hiç karışmaz annem de şort kısa giymeme karışır bir tek ama annem şort giymeme kıMasa bile ben asla giymem

0|0
    0|0
  • benimde babam izin vermez taryta falan ya da çok dar pantolonlara ama zaten babam izin verse bende giyip çıkamam taytla dışarıya yani

0|0
    0|0
    • bende utanırım zaten çıkamam ama insan özenıyor bazen üzülüyorum. bende gıyemem ama utanıyo ınsan.

• evde giy o zaman sende canım sadece özencini o şekilde al

• olabılır :)

• Allahtan benim babam öyle yasaklar getirmedi bana. Mağazaya girdiğimizde "istediğini seç al giy " diyo. Üzüldüm senin adına. :)

0|0
    1|0
  • Eksik mi hissediyorsun ?

0|0
    0|0
    • bazen dıyorum işte onların babaları ne düşünüyorda gıydırıyor. acaba benım bı eksıklığımmı var onlardan öylelerınımı daha çok severler beğenırler

• Sende gizli giy.

0|0
    1|3
  • neden üzüldüğünü anlamadım kendini teşhir edemediğin için mi ne güzel ki böyle bir baban var ve seni koruyup kollayan yazık üzüldüğün dert ettiğin şeye bak...her baba evladından sorumludur seni uyarmassa onun cezasını o çekecek aman benim babam karışmazdı çok iyiydik diyenler ötede babaları yanarkende aynı şeyi düşüneceklermi acaba?

1|0
    0|0
Yükleniyor...