Tuba büyüküstün'ün boy ve kilosu?

tuba büyüküstün'ün fiziğini çok beğeniyorum. boy ve kilo ölçülerini bilen var mı? :))

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Su soruyu sormak düşünmekle birlikte 5 dakikanı almıstır google'dan bakmak 1 dakikanı bile almazdı diye düşünüyorum ! boy 1.73 kilo 61

0|1
    0|0
    • google'da 10 farklı rakam var. fanı olan kızlar verdiği her röportajı, her söyleşiyi takip ettikleri için daha doğru biliyorlar. yoksa google'dan bakmayı ben de biliyorum.

• boş soru dediğiniz sorunun cevabı dolu cevap mı oluyor?

• sustanda anlamıyor cattık :/

Erkekler Ne Diyor 6

• soyadı büyük ve üstün... gereği varmı.. en sevdiğim bayan fiziğine sahip

0|0
    0|0
  • bebeğime laf yok lann :D:D

0|0
    0|0
  • googledan baska bılen yoktur sanıyorum.

0|0
    0|0
  • Senin boy ve kilon kaç ki:)

0|0
    0|0
    • 1.72 - 67

• hepsi basende. klasik türk kızı tipi kilo :)

• haklısın klasik dediğin gibi:) ama kocaman bir göbeğinin olasından iyidir:)

• ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • ne fiziğide var yaa amannnn şu türk kadınlarını bu kadar değerli kılmayın hadi pınar altuğ desen neyse hatun hatunda tuba normal

0|0
    0|0
    • pınar da güzel bence :) ama tuba ona kıyasla biraz daha ince. ama pınar türk kadınını daha çok yansıtıyor.

• pınar başka bir şey taş gibi günden günede daha da taşlaşıyor karı

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne yapcaksın, soru sormak için soru sormayın.

0|0
    1|0
    • burada o kadar çok boş soru var ki bir tek buna takılmanız anlamsız. boş soruysa cevap vermeme hakkınız var, böylece boş cevaplar vermemiş olursunuz. kimse sizi zorlamıyor.

• Gecen dizide 53 kiloyum dedi boyuna gore 53 kilo olsa cok zayif olmasi gerekir ust tarafi ince ama bacaklari kalin baya

Belki senaryo icabi oyle demiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...