Voleybolda bir oyuncu ard arda kaç defa servis atar?

cuma günü turnuvamız varda ben ard arda kaç defa servis atarım yani top bizdeyken servis attım bu bir. top bir daha bizdeyse yine mi ben atıcam ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Servisi kullandın ve sonrasında sayı kazanırsanız servisi yeniden sen atarsın ancak sayıyı karşı taraf kazanır ve sonraki etapta sayıyı siz kazanırsanız senden sonraki kişi servis atar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sayi verene kadar devam edersin

0|0
    0|0
  • sendeyken sayı alındıysa senden el geçene kadar sen devam edersin,

0|0
    0|0
  • sayı olrsa atarsın o atagın sonunda sız sayı yaparsanız yanı rakıp yaparsa servısn kırılr baskası atar

0|0
    0|0
    • anlamadım :((

• sen servıs atarsın once tamam mı sen attktan sonra sayı oldysa dırek ya da takm arkadaslarından bırı sayı yaptysa yanı sayı sızın lehınıze oldysa servısı yenıden sen atarsın ama eger rakıp sayı yaparsa servısın kırılr sıra baskasına gecer

• sayi kaybedene katar atarsin bunu bilmiyosan ve takimdaki diğer arkadaslarinda sana benziyosa o turnuva sadece tiyatro olur :D

0|0
    0|0
  • Aynen sen atcan .:D

0|0
    0|0
  • antrenörleriniz hiçmi hazırlık maçına çıkarmadı, hiçmi teknik bilgi vermedi size :D

0|0
    0|0
  • servis sırası sana gelirse siz puan kaybedene kadar atarsın belli sınırı yok yani

0|0
    0|0
  • ben çakar geçerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Normalde 5 defa diye biliyorum.. ama bizim okul maclarimizda top rakip takima gecene kadar kullanirdik

0|0
    0|0
Yükleniyor...