Gerçekten paraya ihtiyacınız olsa ve hiç imkanınız olmasa?

Gerçekten paraya ihtiyacınız olsa ve hiç imkanınız olmasa kötü bişey yapar mıydınız? Ben 20 yaşında bir gencim 1.5-2 senedir annem göğüs kanseri ve aldığı kemoterapi ve radyoterapiler ağır geliyor. Tek başıma çalışıyodum (baba ceza evinde uzun bir süredir.)

Geçen ay işten çıkarıldım ve hala kimseye söyleyemedim ve iş aradım ama düzgün bişey bulamadım ay sonu bir ton ödeme var ne yapıcam bilemiyorum. Kötü kötü şeyler düşünüyorum, yerimde olsanız napardınız?

Güncellemeler:
Canon eos 550d fotoğraf makinesi satılık

İphone 5 beyaz satılık.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Durumu kötü olanlar için, bir hastaya bakanlar için yardım ve maaş bağlanabilir sanırım. Para yok diye bir insan tedavi edilmeyecek değil herhalde ancak bunu dile getirmen lazım yetkililere. Ağlamayan bebeğe süt vermezler hesabı kimse senin o halde olduğunu bilemez sen durumunu gösterip belirteceksin. Ayrıca hiçbir zorluluk insanı kötülüğe itmemeli. Her zora düşen kötü yola giderse yaşanılmaz bir hal alır hayat. Bencilce davranıp kendinizi düşünüp başkalarına zarar vermek hak mıdır? Mesleğin ne bilmiyorum ama en kötüsü seyyar pilavcılık yapsan güzel ve sıcak para kazanırsın. En azından durumunuz düzelene kadar. İşlek yerdeki seyyarcılara bak izle ne kadar müşteri akıyor gör. Basit gibi ama sıcak para hem kimsenin hakkına girmeden..

Bu önerim bir çıkış yolu olabilir düşün ve dene..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kul sıkışmayınca hızır yetısmezmıs kardesım yapma kotu bır sey yapma annenden olma! ayakkabı boya lımon sat sımıt sat

calısmak hıc bır sekılde ayıp degıl

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam jigololuk yapardım bir süre

0|0
    0|0
  • işssizlik maası veriliyor bir süre iş bulana kadar idare et ona basvurabilirsin

0|0
    0|0
    • sigortasız çalışıyodum küçük yaşta girdim

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle büyük geçmiş olsun acil şifalar diliyorum Annen için.Gerçekten yazdıkların doğruysa. Ben yardım etmek isterim. ve Buradaki diğer üyelerde yardım eli uzata bilirlerse senin için para toplayabiliriz. En azından kendini toparlaman için. İşleri düzene koyabilmen için. Fakat kendini gizleme. Hepimiz insanız ve çoğumuz dertliyiz maddi ve manevi sıkıntılarımız olur illaki. Saklanmak yakışmaz.

0|0
    0|0
    • Söylediklerim doğru zaten hayatımdaki her şey alenen ulu orta basına yansıyarak yaşandı gazete haberleri, internet haberleri vs vs kanıtı var hepsinin

• kendi hayatını düzeltmek için başkasının hayatını karartacaksan bunun ne anlamı var. bulduğun ilk işe gir, ödeyebildiğini öde, ödeyemediğini kredi çek.

0|0
    0|0
  • Teknosa gold bimeks KFC mC donalds burger Kong bu tarz yerlere hemen gireblrsn

0|0
    0|0
  • Gardaş hangi şehirdesin bana ulaş özelden..

0|0
    0|0
Yükleniyor...