Yüzünüzün bakımına dikkat eder misiniz?

Yüzünüzün bakımına dikkat edermisiniz,siyah noktalar her yüzün nihai düşmanı.. Temizleyici jel kullanıyormusunuz.. Kullanıyorsanız markasını söylermisiniz ?

0|1
29|9

En İyi Kız Görüşü

• Dışardan ürünü yüzüme takviye etmiyorum etmem ,

Cilt yapım ve tonumdan memnunum bozmamaya özen gösteririm. Uyguladıklarım evde yaptıklarım oluyo en azından içine ne kattığımı biliyorum bitkisel ve doğal artı daha sağlıklı ,kimyasal babında. Yüzüme dışardan etken olarak kullandıklarım makyaj temizleme tonikleri o kadar.

0|1
    0|0
    • Kimyasallardan sakınmak lazım..

• Karadenizli diyiliz ki mısır unumuz pancar çorbamız olsun. Anatominin incileri bunlar..

• Ben karadenizliyimde orda yaşamıyorum malesef :)

Kızlar Ne Diyor 28

• Yuzume loreal silikon pedli jel kullaniyorum.watsons burun banti guzel..

saclarim hrrseyden once gelir onun icinde gratisten bugday ozlu bakim.maskesi aldim.

0|1
    0|0
    • Eyvah eyvah epey meşakkatliymiş

• Pratik olursan degil.calistigimiz icin zaman kisitli sac ve yuz isini dusta 2 dk da hallediyorsun ..burun banti ise ayda bir..

• Haftada 1 ya da 2 kez yüzümü buhara tutarım. Buhar sayesinde gözenekler açılıyor.

Bunun dışında vazelin kullanıyorum. O da yüzü pürüzsüz göstermeye yarıyor.

Maske vs. uygulamıyorum.

1|1
    0|0
  • Bıyıklara badem yağı. Vazgeçilmezim.

0|1
    0|0
  • Ayda bir cilt bakımı ve derin temizlik yaptırıyorum. Evde yaptığım bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Garnier arada temizleyici olarak kullanıyorum

elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum

pürüzsüz bir cildim var zaten mahvetmek istemiyorum

0|1
    0|0
  • ortalama 2 haftada 1 peeling yapıyorum, onun dışında gözenek temizleyici tonikle temizliyorum. çok ürün kullanmamaya dikkat ediyorum.

0|1
    0|0
  • ya kullanıyorum ama ıse yaramıyor , burnumun ustunde sıyah noktalar var bıraz. sızın kullandıgınız saglam bır urun varsa tercıh edebılıırm.

0|1
    0|0
    • Bende garnier in ürünü var ama,bayan arkadaşların baya formülleri var yorumlarını okursan bence yararlı olacaktır :)

• Ben cilt bakım rutinime çok dikkat ederim. Her sabah temizlerim. Göz altı kremi ve nemlendirici mutlaka. Dışarı çıkarken güneş kremi. Tenim çok beyaz olduğu ve güneşe alerjim olduğu için başka şansım yok.

Siyah noktalar için burun bandı kullanabilirsin. Ayrıca Garnier'in üçlü temizleyicisinin çok iyi olduğunu söylüyorlar.

0|1
    0|0
  • Sadece yıkarım

0|1
    0|0
  • her gece yatarken yüzümü bununla link ya da bununla link yıkarım

0|1
    0|0
  • çok dikkat ederim hemde. kil maskesi yaparım haftada 1 kez . her akşam yatmadan cildimi aktardan aldığım hindistancevizi sabunuyla yıkarım ardındanda nemlendiricimi sürerim

0|1
    0|0
  • Kendime ait bir karışım kullanıyorum. O karışımla sabah akşam bir kez yüzümü temizliyorum. Onun dışında herhangi bir şey sürmem ya da kullanmam. Su da dahil.

0|1
    0|0
  • Elimden geldiğince bakım yaparım ama eskiden daha çok bakım yapardım o kremi sür bu maskeyi yap arttık öyle değilim

0|1
    0|0
    • ürün güzel ablam bende cok memnunum.

• Teknik değil tonik olcak :)

• evet guzel yapıyor cıldı gercekten :)

• Evde hazırlıyorum ben

0|1
    0|0
  • Bugün e kadar çok urun kullandim sonuç alamadim kendim bir tarif buldum onu yapiyorum musterilerim ve ben çok memnunuz

0|1
    0|0
    • Hmm nasıl birşey?

• Yas maya ile maden suyu veya sütü karstiriyorum mama gbi olunca uyguluyorum sonradakuruduktan sonra ilik su ile yikiyorum hhaftada bir yapiliyo cilt kuru ise sut yagli ise maden suyu koyuyosun

• annem saolsun hergün elinde 3-4 maskeyle gelir bak benim cildim ne kadar güzel seninki de olsun diye övünür birde :D

0|1
    0|0
  • Evet, dikkat ederim.

Sabah kalktığımda soğuk su ile yüzümü yıkarım, sonra da nemlendirici sürerim.

Haftada bir de peeling yaparım, ölü derilerden arınmak için.

...

Temizleyici jel kullanmıyorum.

Makyaj da yapmadığım için gerek kalmıyor.

0|1
    1|0
    • Makyaj yüze çok zarar veriyor,özellikle bazı bayanlar hergün kullanıyor..

• siyah nokta sivilce hiçbişey yok. pürüzsüz bu yüzden birşey kullanmaya çekiniyorum bozulursa diye ama çok nadir clean clear kullanıyorum.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ederim her ay cilt bakımı yaparım onun dışında her gün gece yaptmadan öncede bakımımı yaparım. Cidim sivilcesiz ve yumşacık çok şükür :)

0|1
    0|0
  • İki gün de bir her gece yatarken bal sürüp yatıyorum ve her yüzümü yıkadığımda La Roche Posay Effaclar yüz temizleyici jelini kullanıyorum.

0|1
    0|0
    • Yazın camları açık bırakıp yatma sabah kafan kovan gibi olmasın haha asda:D

• :D :D Yazın çekilmiyor zaten, bal yerine limon sürüyorum.

• Hımm ilginç bakalım daha neler öğreneceğiz kızların koca karı karışımları asdasd:D

• tabiki en önemli olan cilt bakımı ve temizlik benim için. ben bioderma kullanıyorum yağlı ciltler için olanı bazen kil maskesi uyguluyorum tonik olarakta rosense in gül suyu :)

0|1
    0|0
    • Aaa evet lise dönemimde az mı kille soda kullandım :)

• Soda da en az gül suyu kadar etkili ben bile ara ara kullanıyorum artık ne zaman alırsam :)

• Lise döneminde yüzüm berbattı allahtan hiç iz kalmadı :) Hepimiz geçirmişizdir o dönemleri,şimdi haftada bir jelle temizliyorum baya iyi oluyor.

• sebamed

0|1
    0|0
  • Dikkat ederim,krem kullanıyorum..

0|1
    0|0
  • sadece bazen maske yapıyorum :)

0|1
    0|0
  • Evet. Maske yaparım haftada bir. Sivilce ve siyah noktalarım yok oluyo.

0|1
    0|0
  • Kim dikkat etmez ki karşındakinin yüzü temiz olmalı elbette :)

0|1
    0|0
  • garnie kullanyodum ama memnun değilim .evde hazrlayıp kullanabileceğim kürleri seviyorum :d

0|1
    0|0
  • ediyorum evet düzenli kullanıyorum garnier 3 ü bir arada.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bakım şart!

yaş ilerledikçe daha çok anlıyor insan.

0|1
    0|0
  • tabi ki traşımı kaliteli jilet bıçaklarıyla olurum.. krem sürmeden dışarı çıkmam ve yüzümü günde en az 7-8 defa yıkarım

0|1
    0|0
  • Evet ederim

0|1
    0|0
  • Ederim her zerresine kadar :)

0|1
    0|0
  • Gül suyu baba yatmadan önce sürüyorum.Bakım önemli :)

0|1
    0|0
  • ben cok dikkat ederim yatmadan salatalik kyuyorum :D

0|1
    0|0
  • Göz çapaklarıyla gezmek vazgeçilmezimdir.

0|1
    0|0
  • ilaç kullanıyorum. suratım şuan pürüzsüz. siyah nokta vb hiçbir şey yok. ama 1 ay sonra bitecek.

haftada 1 kez bakım falan yapmayı düşünüyorum ilaç bitince ? önerdiğin bir şey var mı ? ne kullanıyorsun sen

0|1
    0|0
  • hiçbişey Çare değil kurtulamıyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...