Derbi öncesi e-bilet uygulamasından dolayı heyecanını yitiren var mı?

Uygulamayı protesto etmek amacıyla çArşı ve unibjk grupları derbiye gitmeyeceklerini aciklamalarindan sonra haftalardır beklediğimiz derbinin heyecani kayboldu bende.Muhtemelen 80 bin taraftarla şölen havasında geçecek olan maça muhtemelen 40-50 bin kişi gidecek.

Yarın ki maçta 10-0 da galip gelsek cArşı nın orada bulunup muhteşem tezahüratlarıyla 1-0 bile kazanacagimiz maç kadar sevinmem.

Kendimi bildim bileli her Beşiktaş macinda cArşı vardi...cArşısız Beşiktaş ,kalbi alinmiş bir insana benzer link

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çarşı düşmanları kına yaksın artık sömürgeciliğe hayır benimde içim yanıyor ama yinede tam destek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• bedava bilet devri bitti(burdan süz bir de olayı)

sana da hak veriyorum

ama gördük ki gs maçında her insan içeri girerse 4 maç ceza aldık!

0|1
    0|0
    • Haklisin ama çarşı kombinemiz olduğu halde gitmiyordu diye aciklama yaptı,amaç bedava bilet değil derbi öncesi sömürü

• sistem oturursa 10 numara bir iş ilerıde görürsünüz faydalarını .her zaman ilklerde sıkıntılar olur ama teknık olarak iyi hesaplanıp düşünülmüş bir mekanızma bu akp partının beyın takımını begenıyorum adamlar cok ılgınc yerlerden ılgınc projeler cıkarıyorlar tabı anlayanlara .

0|0
    0|2
  • Nereden sömüreceklerini bilemediler. Daha açık anlamı e-bilet uygulaması o. çocukluğu.

0|1
    0|0
  • Çarşı olmasada beşiktaş taraftarı stadı tıka basa doldurur diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bu e bilet ne biçim şey ya Antalya sivas maçına gidicem nasıl gidicem diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • cok ascma bir sistem yeni sezonda kaldırırlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...