Kapat

Evleneceğiniz kadın düğün istemeseydi

merhaba arkdaslar evlenmek istediğiniz kadın düğün sevmediğini istemediğini söyleseydi gerekcesiyle birlikte kabul edermiydiniz direk nikah ardından aksam bir yemek tarzında birşeyle yanasırmsınız buna?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• o davul zurna çalacak, o halay çekilecek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• yenıden evlenırsem ıstedıgım sey bu:) sade bır nıkah,it kopuktan uzak yakın cevre ıle uzun bır eglence,herkesle ıc ıce.. konusarak..kıyafetsız.. ama o gün!

belki guzel bir ortam kapatılabılır 25-30 kısı için...orkestrada sızın ıcın soyler herkes sızın ıcın calışır v.s vs

0|0
    0|0
    • ya evet istediğim bu işte yaa bak sanada yazım aynısı arkdasım bugun basit bir düğün bile olsa o bile bir dünya para sonra düğünde takılanlar borca gidicek ya da sen borçlanıp odicen ne gerek var o parayla maldivlere giderdik hem nikah olur ardından eglencede olur aileyle yemekte olur daha iyi inş sevdgm adama kabul ettiririm yoksa evlenmem ya

• ben ıkı cesıtdede bulundum,bı mekanda eglendıgımız dugun unutulmaz bır seydı,yıktık orayı:)) dugunun amacı eglenmekse sayet tam olarak eglendik... guzelce anlatırsanız ıkna olacaktır.olmuyorsa nıkah torenını bırazcık abartabılırsınız

• eet dogru etmye calışıcam

• O parayla araba alırız..

Yüzümü en son çocukluğumda görmüş saçma sapan akrabaların, düğünüme gelip göbek atması pek normal gelmiyor bana..

Bu zamana kadar nerdeydin derler adama..

1|0
    0|0
  • Evet yanaşırım, hatta iyice yanaşırım; hangi arabayı istediğini sorarım düğün parasıyla araba alırım ona.

0|0
    0|0
  • işte ender bulunan değerli kızlardan :)

0|0
    0|0
  • böyle bir kız görmedim yşu ana kadar

0|0
    0|0
    • ben varım istemiyorum işte..

• saglık sıkıntım var aslında o yuzden cok yorucak bni rahtszlanrm ..o bilmioşu anbunu söylemedim

• anlamadım tam ama okey

• süper :D

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu yerim lan onun :)

0|0
    0|0
  • düğünü genelde kadın ister

ama para toplamak için erkek te ister

0|0
    0|0
  • işime gelir aslında düğün e yapılıcak olan masraf ile başka şeyler yapardım

0|0
    0|0
    • sonunda kaafama göre cıktı ya allam yarabbım inş böyle düşünür benimkide ya :((( nikah yaparsın snrasında eglenmeye gtmek istiosan gidersin zaten dmi bugun bir düğün en ucuzu bile kaç paara? hiiiçççç...onun kredisini cekcen snra düğünde kazandıklarınla onları ödicen ne gerek var milleti eglendirmeye saçma

• tamam gel beni kaçır :D

• ::::::PPP

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...