Galatasaray Lucescu İle 3 Yıllığına Anlaştı..Ne Düşünüyorsunuz?

Galatasaray yıllığı 5 Milyon Eurodan Lucescu ile 3 yıllığına anlaştı Ukranyada yaşanan sıkıntılar nedeniyle ayrılmak isteyen Lucescu Galatasarayın teklifini kabul etti ayrıca Lucescu Türkiyede yarım kalan bir işinin olduğunu bu işini Galatasarayla tamamlayacağını söyledi sizce Lucesculu Galatasaray neler yapar?Kaynak(AMK ve Cumhuriyet Gzatesi)

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kaynak AMK sa habere inanılmaz

0|1
    0|0
    • AMK Transfer haberlerinde en güvenilir kaynaktır

• 3-5 sene bile geçmişi olmayan bir gazeteden bahsediyoruz.Benim için Fotomaç neyse AMK ta odur

• 3-5 Sene geçmişi olması yalan yazdığı anlamına gelmez son 3 yılda dikkat edersen yaptıkları haberlerin çoğu doğru çıktı

Erkekler Ne Diyor 21

• mancını kendısı gıtmek ıstemezse cımbom onu yollamaz yollayamaz...fen tazmınatı var,lucescu galatsaraya gelır bunuda ıstıyor ıcınde ukte var,ama henuz degıl bu haber yalan haber her zamankı gıbı...

0|0
    0|0
  • Mancinini yüksek tazminatini ödeyecekse yeni yönetim:) sorun yok

0|0
    0|0
  • aynı haberin altında messi gs evet dedi haberi vardı onuda okudun mu ?

0|1
    0|1
    • O Haberin görmedimde şunu gördüm Fener bombayı patlatmış link

• Mancini kovulmadan nası gelıyo bu la :D :D yalan haber a*mk ya fanatiğe fotomaç'a inanma. En doğru transfer haberi öğrenmek istiyosan KAP 'ın galatasaray sayfasını takip et :D

0|1
    0|0
  • Mancini yeni sezonun takımını kurmaya başladı asılsız haberler her dönem olur buda onlardan biri. Transfer dönemi açılıncada kimler gelip kimler gidecek göreceğiz

0|0
    0|0
  • Mancini varken öyle bi' şey yapacaklarını sanmam..

0|0
    0|0
  • yalan haber bunlar

0|0
    0|0
  • AMK ın*,yalandır

0|1
    0|0
  • 9.000.000 € tazminat ödemeyi göze alamaz galatasaray :)

0|0
    0|0
  • İnşallah anlaşmıştır, Allah'ım bu haber doğruysa yırttık !

0|0
    0|0
  • bence asılsızdır umarım doğrudur ıyı bır hoca faydalı olur

0|0
    0|0
  • amk nın haberlerı dogru olıuyo buyuk ıhtımalle ama yınede ımzayı gormeden bısı dememek lazım.

0|0
    0|0
  • Sen o* gazatesine inanma hepsi uydurma.

0|0
    0|0
  • haber doğruysa malciniden daha yararli olur.

0|1
    0|0
  • sazan.avi ?

..

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum..

0|0
    0|0
  • inanmam bu habere

0|0
    0|0
  • boşver gelmez luce buraya bidaha

0|0
    0|0
  • küme düşer :)

0|0
    0|1
  • eğer böyle bişi varsa çok güzel bir haber ... mancini takımın anasını ağlattı ...

0|0
    1|0
  • O haber yalan. Ayrıca GS Lucescu'yu kovmaktan beter etmişti, geri dönmez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• inanma canım böyle şeylere lucescu gelmez ayrıca mancini bizi yalnız bırakma biz sensiz ne yaparız :(

0|0
    0|0
    • Bizde Aziz Yıldırımsız ne yapacağız bilmiyorum Aziz Başkanla defalarca Şampiyon olduk

• ama bu sene olamadınız :)

Yükleniyor...