Sizce hoşlanıyor mudur ?

Şimdi bir çocuk var. Biraz boy farkımız var ama gerçekten çok tatlı gamzeleri falan var. İlk sınıfa geldiğimde niye sen hiç konuşmuyorsun diye gülümsüyordu. Sonra bi tane erkekle laf dalaşına girmiştim sonra o geldi bi daha bişey dersen döverim dedi. herneyse biz feyste sürekli konuşuyoruz bana hep zevklerimizin aynı olduğundan bahsediyor en sonunda da hep ( Seviliyosun <3.) diyor. biraz utangaç biri herneyse bi gün futbol oynuyorlardı gol attı ve bana dönüp bu senin içindi diye bağırdı ayrıca doğruluk - cesaretlilik oynayince birbirimizi öptük. Ben üzülünce sırama oturuyor konuşmaya çalışıyor. Ben biyere geç kalınca beni yalnız bırakmayıp bekliyor. Sonra ben bazen dur deyip gamzeleri ile oynuyorum her zaman gülüyor sizce seviyo mu

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• ergenin tekidir tipik face ergeni denilir o arkadaşına
    okuldayım kalp, bakkala girdim kalp, bağcıklarımı bağlıyorum kalp, otobüse bindim kalp, osurdum kalp, eve geldim kalp, tuvalette sıçıyorum kalp, elimi yıkadım kalp,
    bi geber artık yaaa her halta ota bokada kalp yapılmazmazki arkadaş neyin kafasını yaşıyorsunuz siz, israfsınız baika bişi değil, buyrunuz bakın özetle adam tek cümlede söylemiş gereken cvbı
    link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sadece sana asılmak icin pas atmaya calışıyor

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorum galiba falan de o zaman kakmaz..

0|0
    0|0
  • Sitede herkes birbiriyle sevişiyor o zaman. her yerde <3 <3 <3 var.

0|3
    0|0
  • Yalan o kalpcikler.

0|0
    0|0
  • Kalkar tabi.İndiremezsin bidaha.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır. bende messenger'da kırmızı kalp koyuyorum. ama kimseden hoşlanmıyorum. taliplerime buradan duyrulur.

0|0
    0|0
  • bence aşık sana

0|0
    0|0
  • Tavana da vurabilir tabana da oturabilir.
    Beklentiyi ne derece satın aldıgına baglı

0|0
    0|0
  • olabilir, hoşlanıyor ama açılamıyordur bozuk çalıyordur. ama sen bir hanım olarak açılma, ona sevdiğini direk söyleme ama biraz daha yakın davranabilirsin. soğuk ve uzak durma.

0|0
    0|0
  • Kalp Koymak Bana Göre Hoşlantı Olabilir Fakat Bazı Kişiler Bunu Anlamıyor Ve Anlamamazlıktan Geliyor Karşı Taraf Kardeş Gözüylede Bakıyorda Olabilir

0|0
    0|0
  • yuhhh sen harbi odunsun kızım ya :D seviyor tabi :D

0|0
    0|0
  • Off ergenler ve aşkları :P

0|0
    0|0
  • aşka bak be. :D film gibi evlenin siz birbirinize aitsiniz.

0|0
    0|0
  • Ben kankama bile yaparım sevgimi göstermek için.

0|0
    0|0
  • Sana karşı bir arkadaş gözüyle bakmadığı kesin.

0|0
    0|0
  • sessizce söylersen bişi olmaz

0|0
    0|0
  • yok kalkar ufaktan soylen...

0|0
    0|0
  • Ben de bir arkadaşımla konuşurken ona aşkım diyorum hep o da bana diyor ama arkadaşız mesela.Abartmaya gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• burda bana <3 yapıyolar ozaman hepsi bana aşıkk yupppuuu

0|0
    0|0
  • daha ne souyon kızım çocuk boş değil. Tatlı buluyosan naz yap.Aşık et. (:

0|0
    0|0
  • Sakın hoşlandığı söyleme hoşlanıyorsa bile ters tepki tepebilir. Ayrıca bazı erkekler çok oynak oluyor kalp koyması birşey ifade etmez.

0|0
    0|0
  • Aliskanliktir belki. Sadece kalp koymadan anlasilma bu.

0|0
    0|0
  • seviyo kızzzz :D

0|0
    0|0
  • neden kendine sormuyorsun cokmu zor hoslaniyormusun benden demek...

0|0
    0|0
  • sen karşıdakine boş değilsin o yüzden nasılsın yazsa aynı şeyi düşünücektin

0|0
    0|0
    • Katılıyorum. Sen ondan hoşlandığın için kalp yerine gülücükte atsa aynı şeyi hissedeceksin.

• bu ararnizdaki samimiyete bagli hislere bagli bunu sen daha iyi anlaya bilirsin ne konu üzerine konusurken kalp attigina bagli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...