Ya sizce kim haklı ? ?

iyi günler çok kötü durumdayım zor da kaldım şimdi 3 gün sonra doğum günüm sevgilimle 1 hafta öncesinden sözleşmiştik kutlıyacağız diye ama bugün baana bankada işim çıktı ev kredisi alıcaz ama hediyeni vericem dedi bende gerek yok dedim o da neden ? d,ye sordu bende boşver ya sen bana bir gününü ayırma dedim o da ama banka bekliyo bende dedim bana masal uydurma bütün hevesimi kırdın çok sağol dedim ve de tavır koydum konuşmayacağım o hediyeyide gözünün önünde yere atıcam haklı mıyım bunu yapmakta ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bir de şöyle düşün hep kendi açından bakarak konuya yönelmişsin ama şöyle de birşey söz konusu. Doğum günün çok önemli biliyorum. Sevgilinin de biliyor olduğuna hiç şüphe yok ama şimdi işin içine ev kredisi girince durum değişir. Şimdi bu krediyi almak için günlerce bekliyorsun ve bankaya gittiğinde bu senin paran al demiyor. Onlarca doldurman gereken evrak ve formalite var doldurman gereken ve bu bazen saatler sürebiliyor. Biraz da onu anla. Onun aldığı onun önünde yere atman yaptığın en büyük hata olur. Onun aldığı hediyeyi değersizmiş gibi yere atarsan alacağın karşılığı düşünmek bile istemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• siz kızların sorunu ne biliyomusunuz hayatın gerceklerini göremiyosunuz anlayıssızsınız ve böyle olunca erkekler sizden uzaklasıyo o uzaklastıkca üstüne gidiyosunuz ilgi gösteriyosunuz sabretmiyosunuz sonra ugrastınız ama hemen düzelmedi diye pat bir kavga daha küsüyosunuz dahada batırıyosunuz hayat toz pembe degil arkadasım tamam aşıksınız ama o adamın isi gücü olmasa calısmasa ailen seni ona verirmi istiyosunki hayat ikinizin etrafında dönsün ama öyle bir dünya yok ben 3 yıllık ilk aşkımla ayrıldım o ayrıldı benden cok hata yaptık cok üzdüm onu ama sebep hep bunlar anlayıs yok bilmem ne falan kavgalar kavgalar sonra erkek uzaklasıyo sonra bir patlıyo kız gidiyo iliski sarpa sarıyo erkek hatasını gec fark ediyo ama is isten geciyo sanki kızdada hic suc yokmus gibi kız hep haklıymıs gibi tripler affetmemeler azıcık anlayıs ya empati yapın arkadasım onun yerine koyun kendinizi

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir zihniyet birisi bunu bana yapcak yalvarsa barismam bu kadar anlayissiz biriyle gecinilmez

0|0
    0|0
  • Ya sana boyle bır bahane uydurup suprız bırsey yapacaksa?

0|0
    0|0
    • yapmaz işte öyle şeyler tanıyorum az çok odundur ağlamaktan gözüm şişti ben öyle dedikten sonra faceden çıktı of ya off

• ama onun işi gereği öğlenden sonra 13.00 gibi gidicek onun için yapmaz hayatta adım gibi biliyorum çok dağıttım kendimi çok ağladım

• Sürpriz yaparsa d.gununun ertesı buraya yazarsın ::) krediyi birgun sonra ceker birgun once ceker sana surprızı aksam yapar ...bilemem ama görürsün o gun sana sürpriz yapacak :) aglamanada gerek yok d.gunumde bana vakıt ayıramıyor dıye :)

• Bi insanın banka ile işi maksimum 1 saat sürer hadi olsun iki saat ondan sonra yanına gelebilir. Bence haklısın dostum devam et

0|0
    0|0
  • Biraz anlayışlı ol bence kendini adamdan soğutma..3kuruşluk doğumgünü için deymez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kredi çekmek saatler sürmez heralde. İşini bitirsin yanına gelsin birlikte kutlayin işte. Ha eğer tüm günü kaplar gelemem diyosa vardır bir işler

0|0
    0|0
    • kredi çekip aynı gün ev alacaklarmış ailesiyle kirada oturuyorlar

• Bana pek oluru var gibi gelmedi günü belirlemissiniz sonuçta o güne ayarlamayabilirdi hem o işler öyle olmaz bizde ev aldık bankadan çıkar çıkmaz evi satın almaya gitmedik öyle kolay değil o işler

• Çocuklasma , saçmalıyorsun ef.

0|0
    0|0
  • Bak erkeklere böyle davranırsan senden uzaklaşır. Onun seni düşünerek aldığı hediyeyi yere atman onu büyük ölçüde kırar. Sen biraz naza çek kendini, kırıldığını belli et. Böyle yaparsan bir şeyin olacağı yok iş boka sarar.

0|0
    0|0
  • Çok fevri davranmışsınn..degişik bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...