Kapat

Kas Yapan Biri İÇin Kullanilmasi Zararlı Şeyler Nelerdir? Mesela cikolata zararlı mi

mesela proteinler alınarak yararlı oluyor peki hangi yiyecekleri alinca kas yapmaya gelisimine zararlı?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ilk yapman gereken sey abur cuburu kesmek. Ilk 2 hafta zorlanirsin, ama sonradinda alisirsin..

Proteinli yiyecekler yemelisin. Yumurta, balik, tavuk, suzme peynir, soya ve et gibi. Sebze meyve tuket ve enerji icin Karbonhidrata ihtiyacin var.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben şekerden ve tuzdan uzak durulması gerektiğini biliyorum tabi bu şekerin çeşitleri var mesela meyve şekeri dediğimiz fruktozmuydu ne zımbırtıydı unuttum bunu alabilirsin zaten buda meyvelerde bulunuyo problem yok :D ama çikolatadaki zararlıdır sanırım.

0|0
    0|0
  • Kas gelişime zararından ziyade, vücuda ekstra yağ giriyo mu ona bakmak lazım. Sonuçta bu kası yaparken %30 güç. Düşünülüyor ise %70 görsellik düşünülüyor. Yani, kas yapımına zararından ziyade yağı da göz ardı etmemek lazım. Şeker tuz abur cubur vs.

0|0
    0|0
    • bnde tam tersi ben %70 güce önem veriyorum

• et yiyecen aslanım bol bol koç daşşağı yiyecen <3

0|0
    0|0
  • içki içiyosan eğer bırak kasları gevşetir ;)

0|0
    0|0
  • Abur cubur kas gelişimini engellemez ama yararı da olmaz..

0|0
    0|0
  • içki sigara zararlidir.

0|0
    0|0
  • Asitli içecekler, şeker vs.

0|0
    0|0
  • O senin vücud yapınla alakalı birşey eğer kişi kilo almıyorsa normal şartlarda bile spora başladığında örneğin normal bir spor yapan insandan bile daha fazla yemesi gerekir ama buradan şunu anlama çikolata vs vs yemek değil.sağlıklı şekilde yemek yeri geldimi çikolatada yersin abur cuburda ama herşey yeteri kadar yararlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...