Bir kızın karşısında kendinizi ezdirirmisiniz yoksa o ne derse yaparmısınız.?

Evet soru açık net. Bir kızın karşısına geçip ben buyum işine geliyorsa beni böyle kabul edersin mi dersiniz yoksa onu kaybetmemek için onun istediği gibimi olmaya çalışırsınız.?

Güncellemeler:
Erkek dayanışmasının gözünü seveyim ya :-):-):-)
erkeklerden cok kızlar yorum yapıyo ilginççç :))

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Ezdirecek erkekden hayr gelmezki erkek dediğin olduğu gibi olucak malum istedğimiz gibi olsa yarın birgün usancak bu çocuk haklıda yani. Varsın olduğu gibi kalsın :)

0|1
    0|0
    • Hay ağzına kurban olsunlar hele şükür bir kız anladı. Sizin gibiler bize denk gelmiyor ki.nerde kibarlık abidesi var lafa söze gelmeyen var bize denk geliyor

• Nick in sonunda 06 yazıyorda dedim heralde ankaralı ya da Ankara dan yazıyor

• Haaaa haklısın ama Ankara değil :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben buyum...isine gelirse.

demek ne kadar da sacma.Söz konusu bir iliski ise eger karsilikli fedakarliklar,

ödün vermeler olur mutlaka.

Yoksa illa ki saygi da olmalidir birbirlerinin kisiliklerine,tercihlerine karsi.

Fakat dogrudan ben buyum diye kestirip atmakta hic dogru,hic mantikli degil.

Insanlarin birbirlerini ezmemeleri icin,karsisindakinin kendisini ezmesine müsade etmemesi

icin böylece kestirip atmasi sart degil.

Kararli,akillica davranmak da yeterli olabilir.

2|0
    0|0
    • Fedakarlık yapan kız çok az işine gelirse lafın gelişi dedim.ams gercekten baştan söylemeli herseyi sonradan niye şöylesin niye böyle sin deyipte ben cekemem demesinler.bozulcaksa baştan bozulsunbu iş deriz.

• Rica ederim.

• En düzgün cevap Şavk'dan gelmiş.Gerisi atıp tutmuş hepsi hikaye yalan dolan.

1|0
    0|0
  • Kimse için kendimden ödün vereceğimi sanmıyorum. Ha söz konusu ilişki evlilik olur anlarım da, gelip geçici bir insan için ne gerek var ?

0|0
    0|0
  • Asla bir erkek icin ezdirmem kendimi beni kabul eden boyle kabul etsin, ha begenmiyorsa hadi bak kapi orda

0|0
    0|0
  • Kızlar ezerim ben

0|0
    0|0
  • İstediğim gibi olsun

0|0
    0|0
  • ezdirmek ne demek yahu... cok sacma

veya baskasinin istedigi gibi olmak...

yasin 25-29 arasi olduguna inanmam

0|0
    0|0
    • Baskasının istediği gibi olsun demek değil demek istediğim kişiliğini karakterini ben buyum arkadas benim hayatım yaşantım düzenim bu denmeli sonra niye şöylesin böylesin demesinler.ayrılmaya kalk masınlar. Ben erkekler arası sordum onlar anladı

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben buyum seveceksen böyle sev derim

0|1
    0|0
  • Beni değiştirmeye çalışan birisi ile nasıl bir yaşam kurabilirim ki?

0|1
    0|0
  • onun istedigi gibi olursan 2 yakan 1 araya gelmez. cok da kasmadan kendini oldugun gibi kabul ettirmek lazım

0|1
    0|0
  • Soru başlığında iki seçenekte aynı :)

İşine gelirse diyelim

0|1
    0|0
  • ipler elinde olsun

0|1
    1|0
    • bu kadin milleti suursuzluk abidesi sanki

degisirsin seni piyon gorur degismezsin kaba der bakma sen bunlarin sozune kadinin sozu ayri ozu ayri

• aynen dediğin gibi kadının hakkından gelceksin yoksa tepesine çıkarlar adamın. maymun gibi oynatmaya kalkar. kadına gözünü büyüttünmü korkmalı.

• kızlara hiç acımam ..gelen gider hiç uğraşamam

0|3
    2|0
  • Asla ezdirmem bir kız için ezilen mallar tanıyorum ama !

0|1
    0|0
    • Ezdirirsek başımıza çıkarlar evide başımıza yıkar giderler. Erkek borusunu öttürmeli

• Aynen kardeşim uyuz olurum öyle kızlara zaten

• Sadece kız anlamında değil, karşıdakine göre şeklimi değiştirebilirim..Köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek gerek ama ufak değişikliklerden bahsediyırum..

Kendimden tamamen ödün vermem.

0|0
    0|0
  • onun istediği gibi

0|0
    0|0
  • seviyorsam kendimi ezdirmem ama aşıksam kul köle olurum

0|0
    0|0
  • ezdirmem sana kendimi gövdemi yakar giderim.: )

0|0
    0|0
Yükleniyor...