Kadınlar neden ceza olarak görülüyor ?

futbol müsabakalarında biliyorsunuz ceza olarak kadın ve çocuklar stada giriyor... ben anlamış değilim neden ceza olarak görülüyorlar kadınlar aşağılanıyor sanki siz ne dersiniz...

Güncellemeler:
ben yanlış anlattım galiba :D

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağılanmayla alakası yok.hatta iyi olduğunu bile söyleyebilirim.Sadece kadınlar değil çocuklarda küfür ve şiddetten dolayı endişe etmeden maçlara gidebilmesi için Türkiyede kadın ve çocukları spor müsabakalarına çekmek ve fanatizmi aşağıya indirmekçin geliştirilmiş bir uygulama.Bunla kadın ve çocukların futbol müsabakalrına gitmesini normalleştirmek amaçlanıyor.Ben bu uygulamayı destekliyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Son zamanlarda daha çok duyar oldum bu durum çok rahatsızlık verici ülkenin kadına bakış açısı nda açık bir şekilde ortaya koyuyor

0|1
    0|0
  • kadınların gitmesi değil erkeklerin gitmemesi ceza değil mi orda ?

0|2
    0|0
    • ceza da normal zamanda kadınlar gitmiyor o bakımdan yani

• hmmm zekice

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim teveccühünüz :D

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi saçmalamıssın kardeşim. Kadın ve Çocukların stada gelmesinin önemi sporun ayrıştırıcı şiddet ve küfürden ibaret olmadıgını belirtmek amaçlı bişey. Bide stat boş kalmıyor işte iyi bişey :d

2|2
    0|0
    • benim anlatmak istediğim normal zamanda giremiyorlar yani erkekler ceza alınca giriyorlar ya o bakımdan :D

• yok normal zamandada giriyorlar ama tabiki hepsi girmez o kadar cok maganda varki maç izlemeye gelen sen bacını sevgilini anneni gönderirmisin yani düşün

• haklısın ben yanlış açıdan değerlendirmişim o zaman teşekkürler...

• ceza olarak görülmüyor aslında,hayvan gibi izlediniz insan gibi izleyenler gelsin boş duracağına sizin yüzünüzden futbol izlemeye korkanlar nasiplensin mantığıdır.

0|1
    0|1
  • Ciyak seslerine futbolcular nasil katlaniyor

0|0
    0|0
  • Klüp başkanını başına koyduğumuz TFF(Türkiye Futbol Federasyonu)mizin tek saçmalığı bu olsa

0|1
    0|0
    • sen koymadın ki kardeşim kendileri seçtiler :D

• a ahmet a veli klüp başkanından federasyon başkanımı olur

• yani saçmalık işte

Yükleniyor...