Kapat

UTANÇLAR SİLSİLESİ ???

Hayatınız da en utandığınız an hangisidir? :)

''Benim ki 7 yaşındayken gittiğim markette bir kadını annem sanıp sepetinin içinde ki şeyleri göstererek ve bağırarak bunu da mı aldın? Anne çikolata da almışsın puding de almışsın anne inanmıyorum cips de mi aldın diye bağırmam olmuştu'' Senin hikayen nedir?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Birgün kızlarla toplanıp eğlenmeye gittik. Mekanda bir çocuk var ama nasıl yakışıklı, nasıl hoş. Sonra baktım oda bana bakıyor. Bakıştık, gülüştük. Kurlaşıyoruz. Sonra benim midem bulanmaya başladı alkolden. (pek alışkın değilimdir, hemen çarpar) Sonra bu bulantı fazlalaştı gittim lavaboya kustum. Kapıyı bir açtım çocuk karşımda bana şaşkın şaşkın bakıyor. Sonradan farkettimki erkekler tuvaletine girmişim :D kusmuştum bide pis pis :D mekandan nasıl çıktım, nasıl koşarak eve gittim bilmiyorum :D

0|2
    0|0
    • hahahahaha :D :D süpermiş ya vişne votka fazla karıştırma cimcime

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalnız çok hoş geldi bana anlatım fırından çıkmış sıcak ekmek gibi. Utanmaya gelicek olursak ,

Ağlamaktan utanırım gerçi onu da beceremem donup kalırım insanların o bakışlarını görmek istemem , onun için öyle meydan da hangır hangır ağlamam çok zorlanırsam dişlerimi sıkarım yinede belli etmem elaleme utanırım çünkü.

0|1
    0|0
  • çok komikmiş ya :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...