Hayatıma artık nasıl devam etmem lazım ? Artık ne yapmalıyım ?

Bir kız vardı geçen sene aşık olduğum. Okula ilk geldiği hafta onunla tanışmak için can atıyordum. Bir cuma günü okul çıkışı otobüste arkamdaki koltukta oturuyordu. Brn de "Pazartesi günü konuşabilir miyiz :) ? " yazıp telefonu arkaya uzattım. O ise hayır yazıp geri verdi. 2 gün sonra pazartesi günü beni facebook'tan ekledi ve konuşmaya başladık. Ben ona ondan hoşlandığımı ve sevdiğimi anlattım. O ise bunu şaşkınlıkla karşıladı. O da benden hoşlandığını açıkca belli ediyoe anlatıyordu.

Birkaç gün sonra ben onun fotoğrafını telefonumun ekranına koymuştum. Nasıl olduysa ben voleybol oynarken arkadaşı gelip telefonumu almış ve ekranda kendi fotoğraflarını görmüş. Kendi fotoğraflarını silip telefonu bana geri verdi ve birdaha konuşmayalım dedi. Ben de nedenini sormak için mesaj attım. Tartıştık. Ben onu sevdiğimi vs bekleyeceğimi söyledim. Buradan sonra benim yalbıLık dolu hayatım başladı. Ben herşeyi o gelir bir gün döner umuduyla yapıyordum. Bunca zaman boyunca ona hep ne kadar sevdiğimi anlatmaya çalıştım. Onun için şiirler yazdım. Ona ne kadar sevdiğimi çevremde ondan başka herkes anlamasına rağmen o anlamak istemedi. Sırf ondan uzak olmamak için şehrimin üniversitesinde okumayı göze aldım ve kazandım. Sırf onun bir gülüşünü görebilmek için onlarca kez uğraştım. Çevremde herkes onun benim sevgime layık olmadığını düşünüyor ama ben onu sadece seviyorum. Aklımda hiçbir kötü niyet olmadan hem de.

Onunla yüzyüze kaç defa konuşmaya çalıştım ama astım krizinden nefesim kesiliyor karşısında , konuşamıyorum. O ise bu sürede bütün söyleyeceklerini sayıyor bu işin olamayacağını falan beni sevmediğini anlatıyordu. Ben hayatımda hiçbir kız yüzünden kendi gururumu bu kadar ayaklar altına almadım. Hiçbir kız için bu kadar çok ağlamadım. Hiçbir kızı bu kadar çok beklemedim. Beni sevmediğini biliyorum ama ben sadece seviyorum. İnanın ki başka hiçbir suçum yok.

Tanışmamızın üzerinden tam 361 gün geçti . Ben bu süre boyunca kendimi ona ait hissettiğim için hiçbir kızla çıkmadım. Ancak o bu sürede 3 kişiyle çıktı. Ve hala birileriyle konuşuyor. Karşında ben olanca hasretimle ona sevgimi göstermek isterken o kendisini üzecek insanlara güvenmeyi tercih ediyor. Gülüşünü duymayı bırakın bir fotoğrafına baksam mutluluktan mest olan ben hala onu seviyorum.

Daha 2 gün önce mesaj attım. Onu hala ilk günkü kadar çok sevdiğimi ve bana bir şans tanımasını ona bana güvenebileceğine ve sevebileceğine inanmasını istedim. O ise bana seni daha fazla üzmek istemiyorum diyip yine işin içinden sıyrıldı.

Ben ona gel bütün savaşlarımın galibi ol demişken o yine beni yıkmayı tercih etti. Ama hala onu seviyorum ve o bana gelene kadar hiçbir kızın eline dokunmadım , dokunmayacağım da.

Benim onu bu kadar çok sevdiğimi bilmesine rağmen neden başka insanlarla olmayı ya da yalnız kalmayı tercih ediyor ?

Niye bana ilk umut verdiği halde şimdi bir pislikmişim gibi davranıyor ?

Ve bundan sonra ne yapmalıyım ?

Değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayat boyle kiymet bilene sevene deger verilmez ben universteye ilk giden gunler bir kocuk bana asik oldu soyledi falan redd etdim hic kimseyle cikmamistim daha o zmna kdr korktum istemedim bide ben azeriyim oda azeriydi sonra ondan bir kac gun gecdi yuzerinden ben azerbaycanda okuyom ama ki turk ogrenciler de var onlardan biri kurd kocuk bana asik oldugunu n dedi inanmadim ama 1ay falan surede nasil olduysa sevdim onu onun teklifin kabul ettim hmn gun bana yaklasmak istedi sonra mesaj atti eve gel diye ben tabiki olmaz falan dedim bir hafta surmedi ayrildi gitti ben deprosyana girdim iyice unutamadim onu seviyodum tangoya falan takildim 3 4ay gecdi onunla ortak arkadasimiz falan sayesinde baristik ama ki guvenmiyodum yinede seviyodum bu kez beni optu evine gitmemi istedi evlencez falan filan atti oylece ama gitmedim. O igdurdan oraya gitti yazdim fbda buna beni tersledi sana yazmak zorundamuyim falan bende nefret ettim artik bitti dedim kapattim sonra donunce neden boyle diyosun seni seviyorum istiyorum dedi dayanamadim sarildim agladim ama af etmedim zaten yalan oldugunu biliyodum bigun mesaj attim seviyomusun ya yok hosuma gidiyon dedi sonra benimle neden cikmak istedin dedim seni yataga atmakcun dedi zaten biliyodum bu cvbi verecegine o yuzden hic kotu olmadim.bile yapamadan def oldun dedim bana beni seviyosun seni sikmeden def olmam dedi artik red olup cok sukur cok pismanim azeri kocugu red etmeme o kizda anliycak ama ki gec olcak o zmn uzulme sen

0|0
    0|0
    • Yanıtın için çok teşekkür ederim. Umarım bir gün beni anlar.

• Emin ol buna bu yila kdr kimse elimi bile tutamazken etraftaki abinim diye dolasan turk kocuklar yararlandi bir baktim optuler bile :((kafam tamamen itmisti

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• tavsiyem bu çukurdan bir an önce kurtulman

gerçeklerle yüzleş

bir erkek namusun bekaretin aşktan daha değerli olduğunu bilmeli

sen belki namusunu temizliğini koruyorsun ama

sevgini yönelttiğin insanda bakire ve temiz olmalıki

bu kız habire erkek değiştiriyor

yani elleten bir kız

sana karşı ise belki namus ayağı yapıyor

0|0
    0|0
  • Bu kız hala daha bunu anlamıyorsa.Bence bir süre hiç bir şey yapma ve sadece bekle.Baktın ki yine farklı bir tepki vermiyor o zaman peşini bırak.Senin sevgini hakedecek birini elbet bulacaksın.Şu anda gözün başkasını görmüyor ama seni sen olduğun için sevecek biri karşına çıkacak üzme kendini.

0|0
    0|0
  • banada aynısı okdu tabi okul falan değilde aynı sözleri söyledi üzmek istemiyorum falan dedi anlayamdım gitti :(

kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Üşenmemiş yazmışsın helal olsun.

0|1
    0|0
    • Bu normalde çok daha uzun ancak burada karakter sınırına takılı kaldım. Ben onu bu kadar sevmişim. Bu kadar sevgi 3000 karaktere sığar mı ? Sığmadı ama özeti bu kadar .

• dostum sen baştan hata yapmışsın.. ve hataya hata ile devam etmişsin..

daha fazla hata yapma..

0|0
    0|0
  • yazma hiçbişey mesaj atma götünü kaldırmışın baya

0|0
    0|1
    • Yanıtın için teşekkürler. Farkında olmak için biraz geç oldu ama sanırım böyle yapmam lazım.

• git başkasıyla çık kıskandır en iyi yöntem çatlat biraz :D

• Ben aslında buny yapsrdım da kardeş gururum , şerefim , h�ysiyetim var. Sırf onu kıskandırmak için bir kızın duygularıyla oynayamam. Bu erkekliğe sığmaz zaten.

Yükleniyor...