Kızın aklını almak için bu taktik nasıl sizce.?

Arkadaşlar şöyle bir olay başıma geldi geçen hafta bizim eski sınıftan benim daha önce hiç konuşmadığım bir kızla karşılaştım neyse durakta gördüm dedim sen bizim sınıftaydın demi evet falan dedi gülüştük konuştuk giderken telefon numarasını istedim bir konu hakkında senden bilgi alırım dedim dersle ilgili onu bahane edip numarasınıda aldım neyse sadede gelelim bu kızın duruşu bakışları kız zaten çok güzel beni perişan etti ortadan ikiye bölündüm resmen bu kızla çıkmam lazım şimdi bu kıza benim en eski taktiğim olan birgün iyi davaran bir gün kötü davran taktiğini uyguluyorum beni çözemesin ve gizemli bulsun aklını karşıtırmak için beni daha fazala düşünmesin için bu kıza son 3 derstir bir gün çok samimiyim öbür gün yüzüne bile bakmıyorum artık kafasın biraz bulandırdım diye düşünüyorum size bu hafta sonu mesaj attıp müsaitsen buluşalım falan diyim bu taktik sizce nasıl özellikle kızlar yorumlarınızı merak ediyorum

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Olabiliterisi yüksek aslında da 'şey biraz kafam karışık' demesin sonra?

0|1
    0|0
    • işte fazla uzatmadım 3 kere gördüm o gün dışında iki kere kötü iki kere iyi davrandım artık iyi davranacam sadece kafasını karıştırmak istedim

• Bildiğin yoldan şaşma o zaman

• hiç yardımcı olmuyosunuz siz nasıl kızsınız hani kurnazdınız siz

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle davranan bir erkeğin keyfi bir insan olduğunu düşünür birgün benimle birgün başkasıyla konuştuğunu falan düşünürdüm. Yada kendimi böyle düşünmeye zorlardim. Neyse o kizda belki ise yarayabilir bana bu zamana kadar hiçbir erkek taktiği yaramadı dengesizlikleri küçük oyunları falan sevmiyorum

1|0
    0|0
    • senin ne tarz bir kız oldunu bilmiyorum ama bu kız okulun en güzel kızlarından biri açıkçası ben daha önce bu güzelikte birileriyle çıktım bende çirkin biri sayılmam biz vasat diye adlandırdımız kızları yanlarına gidip iki dakkada güzel sözlerle kandırıyoruz zaten ben ciddi bir güzelikte altarnati yığınla olan bir kızı ayarlamaktan bahsediyorum beni anlıyomusun

• peki sence ne yapsam ki acaba ?

• Biraz izle bakalım bu taktik onda nasil bir etki birakacak eğer sana olan ilgisinde artış hissedersen bildiğin yoldan sasma ama eğer uzaklastigini görürsen daha farklı bir yol buluruz

• Aklımı alma taktiğini okumuycam elbette okursam daha aalan olmaz

1|0
    0|0
    • aman bir yardımcı ol dedik iyiki

• 18 yaş altı. Canını seven kacsin !

1|0
    0|1
  • uzatma bence de yoksa dengesiz der geçer kız ayrıca o muhabbet açıldığında da farkında değilim bir kaç problemim var de de kız dengesiz sanmasın ;)

0|0
    0|0
    • :) hayatta sormaz..fazla uzatmıcam işte bitirdim hatta benim sorduğum bu hafta sonu mesaj attımmı numarsını verdi bana ilk gün baya samimi davrandı acaba ondada bişeyler var mıbiraz daha bekleyip ne düşündünü iyice anlamayamı çalışsam ya da pazar günü görüşelim müsaitsen diye arasammı?

• anladım ama başkasına kaptırmak istemiyorum en fazla iki haftada bu işi bitirmem lazım benim olmalı kaçırırsam çok üzülürüm

• senin olması lazım ? bence boşver senin ki sadece bir heves

• Bence ilgi göstermelisin :)

0|0
    0|0
    • şimdi ilk gün ilgi gösterdim ama çok kolay ayarlayacağım bir kız değil normalde benle çıkmaya bilir yani onun beni biraz daha düşünmesi için yapıyorum..direk ilgi göstersem basitser beni

• Kızlar ilgi bekler bir erkek ilgi gösterse hoşuna gider uzak duran erkekleri sevmez gibi ne bileyim işte

Erkekler Ne Diyor 3

• iyiki ben bu aklımla kız değilim ya senin yüzüne bile bakmam.

1|0
    0|1
    • :)saol iyiki kız değilsin bende seni ellemek istemezdim:)

• bence kızın kafasını fazla bulandırma vazgeçer sen kıvamında tutmuşun bu hafta sonu bir mesaj at nabız yokla sen bu işi biliyosun:)

0|0
    0|0
  • beğerse bu yaşıma kadar boşuna gelmişim ibretle okudum:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...