Gözlerin sevişmesi (Kesişmek)

Tip olarak bakımlı giyimde özenliyim dış görünüşümde etrafımca iltifat görürüm fena sayılmam. Egoiszmden nefret ederim ancak rasyonel olmak gerekirse şeytan tüyüm var. Ancak bir turlu cozemedigim su kesişme olayı var bir kızı kesiyorum bir saniye bakıyor sonra hemen kafasını çeviriyor sanki görmezlikten gelir gibi; bazense bakisip kaliyoruz devaminda ne yapacagımızı bilmedigimiz icin ikimizde ceviriyoruz kafamizi. Bazende ben sinirleniyorum habire beni suzen birisinden rahatsız olduğum için. Şimdi sorum şu özellikle bayanlar cevaplarsa sevinirim bir kizin hoslandigini nasil anlarim veya siz bir erkek ile kesişirken devaminda ne beklersiniz? Orada kalsın mı yoksa yalının klibindeki gibi devamını istermisiniz? Hangi hareket hangi anlama gelir? Pek anlayamıyorum açıkcası.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 25.5 yıllık kadınım, hayatımda bir kere bile kesiştiysem arap olayım.

yapıma ters bir eylem.

hem kesişmek nedir ki yani? git konuş. absürd birşey sor, muhabbet aç.

1|1
    1|0
    • Lan bende 25.5 yıllığım ama senin gibi keseni görmedim :D

• teşekkürler.

• Ben tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalının klibinin devamı olabilirde o klibin sonu çok saçma :D bir kıza bak , gülümse.. Senden gerçekten hoşlandıysa devamında ne yaparsan hoşlanacaktır, ayy falan der muhtemelen :))

0|1
    0|0
    • Cevap için teşekkürler yarın ilk işim denemek olucak. Peki en iyi bakış nasıl olmalı sertmi yumusak mi yumusak bazen yavsakca oluyor sertse kiro gibi ortayi bulamiyorum :)))))

• kızda niçin baktıgını anlamaya çalısıyo olabilir eminim ki senden ufak bir hareket bekliyo selam vermekle başlayabilirsin eminim kızda boş degilse devamı gelir bol şans :))

0|1
    0|0
    • Yorum için teşekkürler deneyelim görelim :))

• abayı yakmış demekki :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunu yaşayabilecek ve anlayabilecek o kadar az kadın var ki, bulursanız streçle kaplayıp buzdolabında falan saklayın. Öpüp öpüp pamuklara sarın..

0|0
    0|0
    • Var aslında ama erkekten bekliyorlar bir gün böyle birşey yapicam

Yükleniyor...