Elinize kalem geçtiği anda neler çiziyorsunuz ?

link

link

Yukarıda vermiş olduğum link'de yer alan yazıyı okuyun. Buna istinaden o anlarınızı yani telefonla konuştuğunuzda ya da can sıkıntısı ile kalemi elinize geçirip çizmeye başladığınızda yarattıklarınızı düşünün ve öyle yanıtlayın.

Elinize kalem geçtiği anda neler çiziyorsunuz?

Unutmadan, zahmet olmazsa gecenin bu saatinde bir şeyler çizip atarsanız çok makbul olur.

Son bir not;

Video'da yer alan güzel kızlarımızın ilişkisi ile sorumuzun hiçbir alakası yok sadece şarkıyı sevdiğimden dolayı bunu kullandım.

Saygılar...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• belirli bir şekil çizmem genelde

karikatür gibi saçma sapan şeyler çizerim bazen

bazen kutucuklar çizer içini karalarım

bazen harfler vs. çizerim

bazen de karaladığım kağıtta reklam gibi harfler rakamlar vs. varsa onları karalarım

linke göre bakarsak

daireler, küpler paralel çizgiler diyebiliriz sanırım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• amatörce çizdiğim karikatürler var. Ders çalışırken canım sıkıldığında karalarken farkettim çizebildiğimi daha zevkli hale gelmeye basladı artık.Gecenlerde çalıştığım yerin boş işler müdürüne kızmıştım o kızgınlıkla yine bişeyler karalarken çizmişim onu. Yarın kapısına yapıştırıcam çizdiğimi sinirlensin ukala mahlukkk bak yine sinirlendim -_-

0|1
    0|0
  • DAİRE: Daire şekli sonsuzluğu, bütünlüğü, birliği ve korumayı simgeler. Kalbi sevgi dolu olan esprili kişiler, daire çizmekten hoşlanırlar. Genelde kendilerini ikinci planda tutarlar.

Ciddi anlamda hep yaptığım birşeydir bu...

Tanımlama da bana uyuyor bence *-*

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...