Hayatınıza sevdiğiniz birini kaybetmek... Çok sevdiğin birinin acısını nasıl dindirebilirsin ki?

hayatınıza sevdiğiniz birini kaybetmek bir sabah uyandığınızda onu kaybettiğini duymak ne zor işmiş nasıl canı acıyor insanın ellerinde büyüdüğün kanından canından olmadığı halde yınede akrabadan daha cok sevdiğin birinin acısını nasıl dindirebilirsin ki bilmiyorum. ağlamak falanda fayda yok hergun yuzunu görmeye alıştığın bırının yarın uyandığımda hayatta olmaması bı nasılsın dıyıp sarılamamak belkı nasıl üzüyor beni:(

1|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• parmağını bıçak kesse yada çok acı bir biber yesen bu acıları tarif etmek mümkündür.ama sevdiğin insanı kaybetmek yolunu kaybetmektir.tünelin sonunda görünen ışığın tren olduğunu bile bile yürümek istersin.bazen kendini avutursun."onun dünyadaki emanetçisi bendim,benim oldu ve gerçek sahibi "yaratan"onu geri aldı"dersin.tam bu cümlenin sonunda "niye aldı" diye haddini aşar kavga edersin.girdiğin günahın ağırlığı altında böcek gibi ezilmeye başlarsın.elin başka bir el tutamaz,her yaklaştığın dudakta,ürpertici bir nefes hissedersin.paranoyalar arkasına saklanır vücuduna saplanmış cam parçalarını canından ayıklamaya başlarsın.3gün,5gün ay,sene derken uyumuş uyanmışsın;ama bir bakmışsın ki yastığında hala kan var.dersin ki "yaram hala kurumadı"başın sağolsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insan zamanla o kadar alışıyor ki. sanki o varmış da herşey eskisi gibiymiş gibi oluyor bir süre sonra. Ama bir taraftan da biliyorsun onun aslında olmadığını...çok tuhaf birşeydir.

Teşbihte hata olmaz; dişini çektirdiğinde dişinin orada olmadığını her zaman bilirsin, diğerleri onun yerini dolduramaz. Fakat dilin o boşluğa değdiği zaman o boşluğu hissedersin içinde..

Bu da aynen bunun gibidir.

0|0
    0|0
  • Geçen sene akraba komsu dost derken tam 9 kişiyi kaybettim kafayı yiyordum ne zaman uyansam sanki tabut taşıyorum mezarlığa giriyorum efendime söyleyeyim ceset yıkama işi biri çok yakınımdı öldü Allah rahmet eylesin ancak hala inanamıyorum.Mezar taşına kadar gittim yaptırdım hala yıkadım bizzat kendim ama yok ayrılmak gerçekten çok zor.Değil ki çok sevdiğin yanında yatan falan diyorsun.

0|0
    0|0
    • 80 yaşında bı teyzeydı bızım alt katta oturuyordu ama anneannem gıbıydı yanı 2 gun öncede durup dururken sarılmak ıstedı falan smdı hatırladıkca kotu oluyrm:(

• Güzel anılarını hatırla gülen yüz ol :)

yoksa hep :(

• Acısını dindiremessin zamanla kendini diner ama geçmez önceleri sık sık daha sonraları seyrekte olsa her daim aklına gelecektir

0|0
    0|0
  • Ben Ben 5 yıllık evliliğimi kaybettim bir anlaşmazlık yüzünden ve hayatım param parça oldu..Kendime yeni bir hayat kurdum,yeni insanlarla tanıştım sevdim sevildim..Sonra birgünbenim için ailesina baş kaldıran bana ''senin için her şeyi yaparım ölürüm''diyen insanın hayatında başka birisi olduğunu öğrendim..onun yıkımı çok daha farklıydı..Ama hayat devam ediyo ve yaşamak zorundayım bütün bunları unuttum hatıraları resimleri hayatımdan çıkardım..Artık önce kendim için varım ve hayat süprizlerle dolu..

0|0
    0|0
  • ee ölüm var ve mutlak son değil. bu dünya çok kısa ve ölüm de başlangıçtır. ölümlü bir dünya da yaşıyoruz ve buna göre yaşamalıyız. her sevdiğimiz ve sevmediğimiz insanlar tek tek ölecek. dede, nene, hala, teyze, anne, baba, abi, abla ve sen.

0|0
    0|0
  • ölümlü dünya işte. acıdır ama geçer ! acını erteleme yaşa. ölümün bir gerçek olduğunu bir gün senin de öleceğini düşün. bu normal bir süreçtir, bunu bu şekilde kabul et.

0|0
    0|0
  • defalarca yaşadım ... zaman içinde an gelir yaşanılanlar ile yaşanılmayanların acısı .. berza da görebilmenin heycanı birbirine karışır gider ... güne döner insan bakmak zorunda kalır yarına

0|0
    0|0
  • Çok zor :S

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayat bu. giden gidiyor elbet birgun bizde gidecegiz. Dua et. Allah sabir versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...