Squats hakkında bir soru

Merhaba. Normalde düzenli spor yapan biriyim ama yazın yaklaştığı şu günlerde özellikle bacaklarımın ve kalçamın biraz daha sıkılaşmasını istiyorum. 30 day squat challenge a başladım. Dün rest günüydü, bugün de işlerim sebebiyle bütün gün koşturup geç geldiğimden yapamadım açıkçası. Yarın bugün yapamadığım sayıyla kaldığım yerden devam edeceğim. Dünkü rest ve bugünle 2 günlük ara gelişmemi etkiler mi? Disiplinim bozulunca kafaya taktım biraz :)

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir sorun olmaz. kas gelişimi için 48 saat dinlenme ideal zamandır. prof sporla uğraşan biri olarak ben günde tek kas grubu çalışırım. yani bir gün çalıştığım kası ölümüne çalışırım ama 1 hafta daha o kasa dokunmam. çokda verim alırım. 2-3 günlük ara verme ile bir sorun olmaz merak etme

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır aslında aylarca yapılan spor 1 hafta vucudun dinlenmesi için ayrılabilir bende 2 senedir body yapıyorum 2 ayda bir 1 hafta izin yaparım kaslarınn kendini toplaması için ama bayanlara squatı acayip yakışıyor ben ne zaman yapsam yürüyemiyorum heheh :))

0|0
    0|0
    • İlk gün dokununca bile acıdı üst bacaklarım düz yolda yürüyemedim valla ne yalan söylim :) Ama cardio yaptığımdan o kadar da ham değilim heralde 3. gün bişey kalmamıştı :)

• valla normal bacak press aletlerinde bacak çalıştığım günler bişey hissetmiyordum açıkçası ama squat çok farklı ya :) yürüyerek squat yaptım ağır bar ile salondan çıkamadım yaşlılar gibi oturucak yer isticektim utanmasam hehehe :))

• korkunun temelinde ölum canının yanması maddi manevi kayıpları dusúnmen var sen ölumden korkma zaten bir gun olecegini dusun korkunun ecele faydası yok canının yanmasından korkma acı geçicidir sabırlı olmayı ogren maddi kayıplardan korktuğunda ilk verdigim ornekleri dusun olumden korkmayan maddiyattanmı korkarmış de geç manevi korkularından kurtulmak için ailene güven destek al derim hayatta korkacak bir durum yok bence sakin yaşa koy dotune rahman glsn :)

0|0
    0|0
  • Squirt yapmalısın:)

0|0
    1|0
  • devam et benceeeee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...