Nasıl güç kazanabilirim ?

Yaklaşık 2 haftadır vücut geliştirme'ye gidiyorum.Uzun boylu ve zayıfım güç kazanmak ve kilo almak için gidiyorum.Acaba spor salonu dışında nasıl güç kazanabilirim önerisi veya fikri olan var mı? Cevap veren herkese +1 :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok enerji veren yemekler ye , bende vücut çalışmaya gidiyorum gittiğin ilk 1-2 hafta kazandığın gücü zaten kullanamıyorsun çok yorgun düşüyorsun fakat ben yemek yiyip bol su içiyordum hiç bir şekilde yorgunluk gücsüzlük hissetmiyordum.

0|1
    0|0
    • Enerji veren yiyecekler neler ? Kendi yediklerinden de örnek veririmisin ?

• Günde en az 1 tavuk göğsü ve yumurta yiyorum , sulu sebzeli yemekler az yağlı . Ayrıca 1 adet portakal ve Elma yiyorum hocamın tavsiyeleri.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Barfiks, dips, deadlift gibi hareketler güç için çok faydalıdır ama yeni başladığın için deadlift yapma normal çalışman dışında barfiks ve dips yap faydasını görürsün. Ayrıca bacak kaslarını da ihmal etme.

0|1
    0|0
  • tek yol düzenli beslen ve hergün limitlerini aşmaya çalış. protein tozuna hemen geçme önce kendini zorlayabildiğin kadar zorla. sürantre olduğunda antrenman metodunu değiştir. limitlerini zorlarsan güç ve hacim kazanırsın

0|1
    0|0
  • Kanka şınav şınav şınav acayip güç katıyo insana

0|1
    0|0
    • fazla şınav göğüslerin fazla şişmesine sebep olur ve sporu da bıraktığında kadın memesine döner :) tabi bu hadde gelmeyene kadar şınav iyidir faydalıdır :)

• bal pekmez yuvarla:D

0|1
    0|0
  • Karbonhidrat tozları alabilirsin kilo aldırıyor. Sonçta

0|1
    0|0
  • bol bol takviye yap makarna pirinc pilavi yumurta tavuk. ve guzel sıkı bir anteraman yap

0|1
    0|0
Yükleniyor...