Zemzem suyu dünyadaki bütün sulardan farklı ve yaşayan bir dokuya sahip.hala inkara devam mı?

ZEMZEM BİR KOVA SUYU TEMİZLİYOR

Araştırmasını derinleştiren Alman bilim adamı Dr. Pfeiffer, şaşırtıcı bir gerçekle karşılaşır. Zemzemin mayalama özelliği bulunduğunu, bir bardağının bir kova şebeke suyunu temizlediğini, bu özelliğiyle bile enerji ve şifa kaynağı olduğunu tespit eder. Dr. Pfeiffer, "Su her şart atlında değişmiyor ama değiştiriyor. Çok acayip bir deney yaptım. Bir damla zemzem suyuna yüz damla normal su karıştırdım. Sonuçta gördüm ki suyun hepsi zemzeme dönüşmüş. Sonra bir damla zemzeme bin damla normal su karıştırdım. Ve yine gördüm ki hepsi zemzeme dönüşmüş. Bunun sebebi nedir, neden? Zemzem'de öyle bir enerji var ki başkasını değiştirir ama kendi değişmez" diyor.

EZAN SESİYLE PARLIYOR, ÇAN SESİYLE KARARIYOR

Zemzem kristallerini mikroskop ortamında inceleyen Japon bilim adamı Dr. Masura Emot , suyun moleküler (kristal) düzeninin değişen frekanslara göre farklılaştığını görür. Zemzem kristallerinin çan sesinde karardığını Kur'an-ı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını fark eder. İncelemede her bir kristalin, Kâbe-i muazzamaya benzeyen bir doku oluşturduğu, zemzemin çan sesinde kristallerinin karardığını, Kur'an-ı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını ve netleştiği tespit edildi.

Zemzem üzerine kaleme aldığı kitabı Japonya'da en çok satanlar arasına giren Dr. Emoto'ya göre zemzem, fiziksel ve kimyasal özellikleri bakımından yeryüzündeki bütün sulardan farklı. Dr. Emoto, "Zemzem, çevresinde cereyan eden bütün değişimleri hafızasına alıyor. Yapısı çok farklı. Bu, onu dünyadaki diğer elementlerin efendisi yapıyor. Müslümanların niçin hastaları tedavi etmek ümediyle Kur'an-ı Kerim'den sûreler okunup, suya üflediğini daha iyi anlıyorum" ifadesini kullanıyor.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Sorunu çok beğendim 5 yıldız verdim :)

ALLAHIN kudreti çok büyük

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Zemzem suyu.. zaten kutsal bir su ama simdi inanmayanlar binlerce kez bu konuda teoriler üretebilir. Bunlarinda görüslerine saygimiz vardir..

Allah Hz. İbrahime oglu İsmail ve esi Haceri bir cöle birakip gitmisti. Eger İsmailin topugunu vurdugu yerde cikan suya Hacer Annemiz ZemZem yani Dur Dur demeseydi Zemzem Suyunun bir nehir olarak akicagini Peygamber Efendimiz nakletmistir. (S.A.V)

icilen sulardan cok farkli ve vücüttan sadece ter yoluyla cikan bir sudur ayrica

1|0
    0|0
  • Doğru bilgi

1|0
    0|0
  • Şimdi bir dakka:

Eyy site!

Bana bakın ulan!

Bu zamana kadar zemzem suyu ile inatlaşıp, durduk yere ''o neymiş lan!'' dediğiniz oldu mu?

Ya da buna gerek duydunuz mu?

Soran@: Dur dur, bekle iki dakika sen..

2|0
    1|2
    • bunu söyleyenler olduğu için sordum bu soruyu

• :) onlarıda yaparım bunuda... inancıma hakaret etmiş insanlara da delilli olarak cevap vermek benim boynumun borcu. bu kadar snirlenmene de gerek yok.

• Ya ne sinirlenmesi, geyik yapıyorum; alınma..

• bu haberi yapan haber7 mi veya benzeri bir yer mi?

0|2
    1|1
    • sabah gazetesi

• araştırark tüm tereddütlerine cevap bulabilirsin kaynak çok fazla. inkar etmek küfre götürür . bunları ben uydurmadım ispatlanmış ve literatüre girmiş belgeli bilgiler bunlar hristiyan vede pozitif bilimle uğraşan insanların araştırmaları.

• inkar etmiyorum, ÇAN SESİ VE EZAN SESİNE GÖRE DEĞİŞMESİNE İNANMIYORUM ÇÜNKÜ ALLAH IN BANA VERDİĞİ AKIL HER EZAN OKUYANIN SESİNİN BİR OLMAYACAĞINI,HER ÇANIN AYNI SESİ ÇIKARTMAYACAĞINI SÖYLÜYOR.KÜFRE GİRER BURAYA ŞURAYA GİRER DİYE DÜŞÜNÜP HER GÖRDÜĞÜME İNANANAM BANA VERİLEN AKLA HAKARET EDEMEM.SİZE GÖRE KÜFÜRSE SİZ İNANIN.İYİ AKŞAMLAR

• Evet bence doğru inkarcılar inanmaz

bilgi için teşekkürler

1|0
    0|0
  • müslüman olmak için bu bile yeter

0|0
    0|0
  • sana benden 5 yildiz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüce rabbimin var oluşunun sırrı, ne büyüksün yareppii!111

1|1
    0|1
    • yareppi nedir ya Allahin adini degistirmeyin su sekilde sinir oluyorum askerlik arkadasinizmi o sizin

• afsdafsdagas : )

Kahveyi püskürttüm lan..

• teşekürler bilgi için..

1|0
    0|1
  • paylastigin bilgi cpk degerli tesekkurler 5 yildiz

1|1
    0|1
Yükleniyor...