Kadın milleti ne kadar tuhaf

sitede bir kızla tanıştım ilk önce 40 yıllık arkadaşımmış gibi şakayla karışık konuştuk 3-4 gün muhabbet ettik bir ara resmime bakıp bana sen feci karizmasın ha çok farklı bir havan var baktıkça bakasım geliyor filan dedi, üzerinden 1-2 gün geçtikten sonra bugün beni tanımadı, tuhaf davrandı, buna rağmen kibar davrandım sürekli neden böyle yaptığını soruncada engelledi, neden böyle yaptı bu kız kafayı mı yedi çokta iyi bir kızdı kaybetmek istemiyordum ama gitti

Güncellemeler:
nedenini anladım kızın başı bağlıymış, heralde beni umutlandırmak istemedi

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok var onlardan burada..

Gerçek hayatta olsa, yüzüne bakamaz aslında utanmaktan.

Oturduğu yerden ego tatmin ediyor işte.

Geri vites yapmasının nedeni de senin harbiden karizma vs. bir adam olman.

Sırf kendini ufak gördüğü için geri çekiliyor ve sana, sanki hatalı olan senmişsin gibi hissettiriyor..

Hep aynı muhabbet.

Hatta sırf bu sitede değil, her yerdeler..

0|1
    2|0
    • ben onun düşüncelerinden etkilenmiştim yüzünden değil arkadaş kalabilirdik onunla

• Hata edersin..

Kızlar Ne Diyor 5

• canı sıkılmıştır bişeye kafası bozulmuştur öyle vakit öldürüyodur,kafa dağıtıyodur işte seninle.sanki siz hiç yapmıyosunuz sütten çıkmış ak kaşıksınız ya bir de kızlara laf ediyonuz..

0|1
    0|0
    • inan bunu yapıcak en son adama söylüyorsun vaktimi birini boş yere oyalamak için harcamam

• ya sevgili ya da iyi arkadaş olmayı düşünüyordum

• iyi arkadaş kısmını geç bir kere sevgili olma kısmı da saçma bnce netten tanıştıgın biriyle yani

• Bu sefer sevindim ben olmadığıma...

0|0
    0|0
  • Bi çok kişiyle yazıştığı için karıştırmıştır.:D

0|0
    0|0
  • sanalda tanışmışsın ne bekliyodun

0|0
    0|0
  • birakin bu internetten ask olaylarini ya cevrnizde kiz mi bitti.. insanlari kandirmak okadar kolay ki sanal alemde.. cani sklmistir yazmistir sana sonra zaman öldürücek baska birini bulmustur ve sonuc ortada iste..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu kadın mılletını asla anlıyamazsın çözen olmadı hala. emın ol çözsen dırek sana ordinaryusluk verirler.

0|1
    0|0
  • Madem öyle ifşa et nemelansın bizim çocuklar

0|1
    0|0
  • bu sitede bir kıza 100 erkek düşüyor :) unuttur tabeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...