Spor salonu için şu fotoğrafı çektirdim

Yarışmada ilk üçe girersem %70 indirim alacağım fotoğrafın yaratıcı olması gerekiyordu

Buyrun ağaçta mekik ; link

Dereceye girer mi ?

Güncellemeler:
Baş aşağı astım kendimi yine de yaranamadım size asdfghjklş ahahahaha tamam başka bişey denerim belki ..
Teşekkür ederim herkese + 1

0|0
3|26

En İyi Kız Görüşü

• fevkaladenin fevkinde bir fotograf olmus anticim spor salonu bizimlasın der :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• İkinci olursun

1|0
    0|0
  • asmışlar gibi görünüyor ayakların gözükseydi daha iyi olurdu

2|0
    0|0
    • Ayakları görünen de var sdfghjk ama mekik bu ayak ne alaka sdfghj

• :) sonuçta bacaklarının gücünü gösteriyorsun bu şekilde anlaşılmıyor ben olsam agaca cıkar fotoğrafı öyle çekerdim

• üzerinde eşofman değilde body olursa daha belirleyici bir şey olur ayrıca yaptığın şeyin ismini bilmediğimden baş aşağı mekik olarak isimlendirecem :) ve şöyle bir öneride bulunacam bel ve kafa biraz daha yukarda olsaymış daha güzel olurmuş gibime geliyor. yaratıcılık demişsin barfiks çekmeye uygun bir yerde bacaklarını kollarının arasından geçirerek foto çekinebilirsin

1|0
    0|0
    • o an aklıma gelmişti ve yapmıştım sabah koşusuna çıkmıştım neyseki derece aldım her zamanki gibi no cry no pain :P

• derece almışsan saçlarının güzelliğindendir :)

• onu yapman bile +

1|0
    0|0
  • şık hareketler

1|0
    1|0
  • dikkat et kendine :*

1|0
    0|1
  • en güzel saç yarışması felan olsa kazanırmışsında, bu resmin sporla alakası yok :)

2|0
    1|0
  • sen napıyosun orda

2|0
    0|0
  • Görenlerin ağaçta mekik değilde ayaklarından ağaca asılmış cezasını çeken bir şimarık zannedeceği kesin.) ellerine ikitanede dumbell alsaydın bari :d

1|0
    0|0
  • vışşş bu senmisin anti :D birincilik cebte :D

THE END...

1|0
    0|0
  • Ormanda iki ağaç arasında şınav çek ama eller ağaçlarda olmalı adfsdfgh

1|1
    1|0
    • Bu arada fotoğrafına tekrar baktım ne kadar müthiş saçların var *-*

• mekik çekiyodum demesen anlar mıydım bilemiyorum :)

3|0
    1|0
  • Ahahaha:D ağaç tam olarak görünmüyor fotoğraf biraz daha uzaktan çekilmiş olsaydı şansın artabilirdi :D

1|0
    0|0
  • Yaratıcılık kokusu alamadım

1|0
    1|1
  • olmamış.

2|0
    1|0
  • bence yemez daha prof salonda daha spor kıyafetle çekil

1|0
    0|0
  • rus kızları bikini ile mekik çekiyor sen neden öyle çıktın...

bikinili fotonu gönder birinci olursun...

2|2
    1|0
  • Fena kız değilsin :))

1|0
    0|0
  • Shopla falan kaya kaldırabilirsin :) Aklıma fikir gelirse buraya yazarım :)

1|0
    0|0
  • Yarasa gibisin

1|0
    0|0
  • Olmamış bu

1|0
    1|0
  • Böyle fotolar koyma burası kaldırmaz o ne öyle tersten foto tövbe bismillah Ağaça asmış kız dereceye girer ama hangi alandakiler seçer bilemem Demi moure nun stripsiz filmdeki sahne gibi olmuş elbiseler vasat sadece :))

0|0
    1|0
  • derece çok zor

1|0
    0|0
  • güzel denemişsin benceeee

1|0
    0|0
  • ben beğendim.

1|0
    0|0
  • daha çok tuzağa yakalanmışsın gibi görünüyorsun:))tabiki derece yapmanı umuyoruz:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vaktin varsa daha özenerek bir şeyler çek bence yaparsın. Bu biraz basit olmuş açıkçası mesela yüzün tam belli olsun arka plan bulanık olabilir

1|0
    0|0
  • Saçı gösterme amacı olan bir foto derdim yarışma falan yazmasaydın . Daha özenlli bişey olmalı bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...