Üç dil konuşabilen bir genç nerede çalışabilir ?

Bir tanıdığım için soruyorum,iş arıyor.part time olsun istiyor

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Üç dil konuşabilen kirpi saçlı sarışın bir genç tercüman olabilir + şansı varsa şirketlere girebilir+ azıcık bilgisayar kassın + kurslara gitsin + bölümünü okusun, formasyon alıp öğretmen olsun

Ya da bunları unutsun Türkiye'yi terk edip başka bir ülkeye gitsin ve vatandaşlığına geçsin hayalimdir.

0|3
    0|0
    • .:) Hayalin yanlış be güzelim.:)

• Bana egoist diyen tip , gelmiş burada saçmalıyor. Daha fazla cümle kurmamı istemiyormuşmuş hadi sen kendi işlerini hallet. Yeterince işin varmış zaten.

• Ben sana egoist demedim biraz dikkatini ver karşındakini tanımıyor oluşun o kişinin sözlerini değersiz kılmasın. Düzgün konuşacaksan ben buradayım mesaj atabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 6

• Hotel, hostel ve ya yabancı şirketler. Dil kursları, tercüman merkezleri ve THY-da

0|1
    0|0
  • tercüman olabilir ?

0|1
    0|0
  • 2,5 dil biliyorum (ing tr sırpça :D) yazın çalıştıydım lokma'da mis gibi de para aldım :D

0|1
    0|0
  • Tercüman olabilir

0|1
    0|0
  • Hangi diller?

0|1
    0|0
    • Fransızca,Arapça,inglizce

• Öğrenci kendisi..

• İngilizcesi ne seviye de a,b,c? 1,2?

• arkadasım da 3 dil biliyor ve gecen yaz kapalıcarsıda calıstı yası 17 ve 1.500 maas ile baslamıs zamanla yukselmiş , denemeliisn

0|1
    0|0
    • vay arkadaş 1500 tl?ben senelerce turizm sektöründe çalıştım yaşım 35 3 yabancı dilim var,rehberlik yaptım asgari ücretten fazla almadım:S.ne iş yaaa:S

• isterseniz sorabilrim detayını bana oyle soyledi , almanyadan geldi kendisi ana dili almanca, türkçe ve ingilizce de cok iyi birazda fransızcası vardı

• yok yok teşekkür ederim:)sadece yaşadığım şeyi belirtmek istedim,teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Tanıdığın yoksa tırt. Çok iyi biliyorsan alttan başlayarak güzel yerlere gelebilirsin.

İngilizce orta rusça iyi eğer sayarsan azerice de ana dil seviyesinde bilsem de değerin bilinmez genelde.

kıytırık otellerde sigortasız süründürürler.

0|1
    0|0
  • Benim 3 yıl içinde yabancı dil olarak ulaşmak istediğim konum.Şu an ikinci dili öğreniyorum.Yurtdışında yaşamayı düşünüyorum.Arkadaşın için söyleyebileceğim gerekli yabancı dil yeterlilik belgeleri varsa tercümanlık yapabilir.

0|1
    0|0
  • Kendim için demiyorda :p

1|3
    0|0
Yükleniyor...