Diyelim ki istemeden bir cinayete tanık oldunuz.Ne yapardınız?

Yanlış zamanda yanlış yerdeydiniz. Kimse sizin cinayeti gördüğünüzü bilmiyor. Birkaç gün sonra gazetelerde cinayet ile ilgili haber gördünüz.Katil zanlısının fotoğrafını basmışlar.Ama hayır, bu adam cinayeti işleyenle aynı kişi değil…

Suçu başkasına yıkmışlar.. Ve bunu bilen tek kişi sizsiniz.. Ne yapardınız?

• Polise gider, gerçekleri anlatmak için ifade verir, üzerime düşen vatandaşlık görevini yerine getiririm.
    100% (3)100% (1)100% (4)Oy Ver
  • Durum içimi sızlatsa bile polise giderek başımı bu karanlık adamlarla belaya sokmayı göze alamam.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Umrumda bile olmaz.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben bu olayı yaşamadım hayali :/

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Cinayet başkasına yıkılmışsa katilin polis tanıdığı olabilir..

Avukatımı arar, polisi karıştırmadan savcı karşısına nasıl çıkacağımı sorarım..

0|0
    0|0
  • demek sendin beni gören seni şimdi yakaladım... :)) şaka bir yana yarın kalk git karokola gizli tanık olarak ifadeni alırlar nöbetçi savcıya çıkar 5 dk da olanları anlatırsın kimsenin ruhu duymaz. bana sanki bu olayı sen yaşamışsın gibi geliyor eger öyle değilse aşırı geveze bir bayansın:)

0|0
    0|0
  • polise ıfade verırdım

0|0
    0|0
  • paran varsa kefil ol, işin yoksa şahit ol diye mi bir cümle vardı ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Polise gider, gerçekleri anlatmak için ifade verir, üzerime düşen vatandaşlık görevini yerine getiririm.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • polise giderim herşeyi anlatırım

0|0
    0|0
  • Olayın şokunu atlattıktan sonra polise giderdim.

0|0
    0|0
  • gerçekleri söylerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...