Büyüdükçe kaybettiğimiz en önemli şey nedir?

Kitle bilirim ki büyümeye resti çekmiş küçük bir çocuk olarak kalmaya ant içmişsin.

Pembe olmasa da kurduğun rengi keyfine özel hayallerini sündürmek değil maksadım elbette hayatı bir çocuk gibi yaşamayı seçebilir bundan da keyif alabilirsin...

Sadece büyüdükçe yani yaş ile orantılı bilgin görgün yaşanmışlıkların biriktikçe hangi yanların köreldi hatta kayboldu.

Biraz dingildeği oynat derim zira düşünmeden aklına ilk gelen ve muhtemeldir ki yalan olan cevap ile ilgilenmiyorum.

Bir gün kamu bir gün oyu her gün rakı her gün rakı.

0|0
19|9

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu zamanlar gittikce azalmaya basladi ve galiba tükendi..Uzun bir süredir seneler önceki kadar

saf ve katiksiz gercek mutlulugu bulamadigimi farkediyorum.

Kücükken kalabaliktim sanki,coktum.

Zaman gectikce azaldim sanki,tek basima kaldigimi görüyorum her gecen zamanda.

Cocukluktaki gibi keyif alinmiyor her seyden,yeterince tadina varamiyoruz diye düsünüyorum

günlerin,sahip olduklarimizin ...

Sorumluluklar arttikca yorgun bedenimin altinda bazen eziliyor gibiyim.

Cocukken kus gibi hafif ve özgürdük oysa dimi...

..

Soru cok güzel.

0|0
    0|0
    • Şavk, Sen yaz ben okuyayım yahu.

• Günde yirmi soru sorabilirim sana.

Cevaplamak zevkten ziyade eziyete dönüşebilir ama yirmisini de okurum keyifle.

Burada devrim yaptığımda tüm sorulara senin sadece senin yanıt vermeni sağlayacağım.

Evet, belki biraz monarşi tadında olabilir ama halk alışıktır verileni kabul etmeye.

Kamu ile Oyu bana sesini yükseltmez :))

• :))

Mahcup oldum...cok tesekkürler.Bunlari duymak cok güzel-Eziyet duyacagimi da hic sanmiyorum.

Bu arada halk konusundaki yorumunuza da katilmamak elde degil...

Kızlar Ne Diyor 18

• Duygular, saflik ve temizlik, yalansizik aninda tepki vermek, gulerek ya da aglayarak yasadigim olaylara...:) Bunlarin bir kismina hala sahibim, cunku az ve oz insandan olusan, temiz ve gercek bir dunyam var... hala..:)) Ve kaybetmemek icin cok cabaladigim :))

0|0
    0|0
  • Gençliğimizi ve güzelliğimizi kayb ederiz. Bak yaşım 31. Fazla değil. Ama 10 yıl önceyle kıyaslamada saçlarımın bir çoğu gitmiş, dişlerimin çoğu dolgu ve implant, kilo almışım ve memelerim sarkmış. Yani. En önemli silahımızı kayb etmişiz. Gençliğimizi. Ve de enerji de eskisi gibi değil.

0|0
    0|0
  • Masumiyet...

1|0
    0|0
  • Masumiyet.

1|0
    0|0
  • Masumiyetimizi kaybediyoruz

0|0
    0|0
  • güven sanırım.

0|0
    0|0
  • Zaman herseyi alıyor insandan

Hiç bişeye baglı kalmamak gerk aslında

0|0
    0|0
  • Değer

0|0
    0|0
  • en önemlisi küçük olmaklığımız.. afedersiniz eşek kadar olduk. ölücez bu gidişle:)

0|0
    0|0
  • "Çocuk aklı" derler ya hani. İşte onu.

0|0
    0|0
  • Güvenebilme duygusu

0|0
    0|0
  • Heyecanını kaybediyor bence insan

0|0
    0|0
  • hep sırıtırdım herkese .rfesimlerdede gülen bir tipmişim.sanırım gülümsememi kaybettim.

0|0
    0|0
  • Masumlugumu

Hayallerimi

En önemlisi zamanımı..

0|0
    0|0
  • merhamet.

0|0
    0|0
  • masumiyet

0|0
    0|0
  • Zaman neleri çalmadıki bizden masumluk çoçukluk kısacası herşey

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim oyuncaklarım

İnsanlara olan güven duygum.

Kendime güvenim, cesaretim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Masumluğumuzu kaybederiz çocukluğumuzu kaybederiz o hiçbirşeye akli ermeyen tek derdi yemek ve oyun olan kafa yapısında olan küçük bedenleri kaybederiz sorumluluğu olmayan kötü şeylere yanlişlara ihanetlere olumsuz ne geliyorsa akliniza hiç birine tanik olmayan kötülük nedir zerre bilmeyen üzülmeyen insanlığı kaybederiz her teyzeyi annem gibi sevmeyi kaldırımda koşarken yere düşüp dizlerimi param parça ettiğim günleri bisiklete ilk binişimi it gibi top oynayişimi meyve ağaçlarina dalışımı bayramda şeker toplayişimi küçük bedenimi çok özledim bennn arkadaşşşşşşşş :/

0|0
    0|0
  • Gençliğimiz..

0|0
    0|0
  • Her şeyin mümkün olduğuna olan inanç diyesim geldi.

0|0
    0|0
  • Her an bile heycanımı yitirdiğimin farkındayım

0|0
    0|0
  • Masumiyet ^,^

0|0
    0|0
  • Babam beni kaybediyor

0|0
    0|0
  • KÜÇÜKLÜĞÜMÜZ