Sizin de var mı sanal insanlarla olan böyle bir anınız?

Bundan birkaç sene öncesinde sitenin birinde bir astsubayla tanışmıştım. Muhabbeti çok hoştu, uzun saatler konuştuk, sonrasında msn adreslerimizi aldık. O ilk dakikadan cam aç demeye başladı. Bu tavrını beğenmedim ve çok kötü tersledim, o sitede konuştuğumuz adam sen olamazsın, sapık cinsinden laflar ettim. Ve soğuk bir şekilde veda edip çevrimdışı oldum.

Sonrasında bir hafta kadar nete giremedim. Bu esnada haberlerde astsubayların şehit olduğu söyleniyordu. Kulak kesildim ve bir de ne göreyim. Msn'de konuştuğumuz çocuğun avatarındaki resim. Bir hafta kadar ağlamıştım ve bu bana iyi bir ders oldu. Siz siz olun sanalda da olsa bir insanın kalbini kırmayın, vicdanınızın parçalanacağı zamanlar gelebiliyor...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Memleketi konya mı? İnşallah tahmin ettiğim kişi değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• zerre üzülmedim mına kodumun abazası

sapık sapıktır bunun şehidi mi var

oldu ben asker kıza tecavüz etsin , akşam görevde ölsün şehit olsun

yok ya , öyle bişe olsa ben dinimi bırakırım

0|0
    3|2
  • :) yaw o bir şey mi adam canlı yayında 100 milyon insana esir aldığın insanın kafasını keserek yayın yapıyor ne yani tek olduğu için mi bu kadar ilgini çekti

0|0
    0|0
  • asker adam abaza olur.

normaldir. ne bekliyordun, kışladan sana çiçek yollamasını mı?

0|0
    0|0
  • Enteresan valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sanal insanlarla ne çok anım var hepsini anlatsam ya çok ağlar ya çok güler ya çok korkarsın.

Bir gün adamın birini MSN'de ekledim. Kamerayı açtı sohbet ediyoruz ben de parmakla kameraya bastırıyorum görünmeyeyim diye. Her neyse, bu adamın tipi de bir garip , simsiyah saçları uzatmış beline kadar, orasında burasında piercingler var. Heavy metal dinlemeler falan filan, yolun nereye çıkacağını tahmin etmişsindir.

Ben monitöre dikkat kesilmiş bakıyorum adam ayağa kalktı kamerayı çevirdi bulunduğu ortamda rahat 10 kişi vardı hepsi kapüşonlu siyah kıyafetler giymişlerdi yüzleri görünmüyordu adam bana "sakın korkup da kamerayı kapatma " dedi ben de bismillah diyerek daha dikkatli izlemeye başladım adam ve arkadaşları bir ateşin etrafında "huh hah" sesleri çıkararak yere oturup kalkıyorlardı Afrika dansının satanistlerce kullanılan hali diyebiliriz buna.

Sonra manevi ablam geldi ve gördü ne oluyor orada dedi bilmiyorum dedim kamerayı kapattık, adamı bir daha görmedim üzünç.

0|0
    0|0
    • Üff görme zaten onu, Allah'tan bir kedi katliamı olmamış. ://

• :) yaw o bir şey mi adam canlı yayında 100 milyon insana esir aldığın insanın kafasını keserek yayın yapıyor ne yani tek olduğu için mi bu kadar ilgini çekti

• Yok artık cidden üzücü :/

0|0
    0|0
  • Sen bi' askerle konuşarak hatayı başta yapmışsın.

Askerlerden uzak dur, tecrübeyle sabittir.

0|0
    2|1
  • kamera açmakla sapıklık ne alaka anlamadım .. yok sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...