Yardım edın lutfen kafam karmakarısık

arkadaslar ayrıldıgımız yakında 1 yıl olacak.belkı eskısı kadar canım yanmıyo ama hala kımseyı onun gıbı goremıyorum.baskasıyla olma fıkrı uzak gelıyo ıstter ıstemez ılerde barısacagımız fıkrıne kapılıyorum.su an onun hayatında bellı sorunlar var benım de cok onemlı bı sınavım.Şu an onunla konusmam cok yanlıs olur.bu yuzden bazı seylerın yoluna gırmesını beklıyorum.2 ay sonra ona ıcımdekı her seyı anlatmalımıyım yoksa bu kadar aydan sonra onunla konusmam yanlıs mı olur.(ayrıyken o da bende hayatımıza bırını sokmadık) yorumlarınız ıcın sagolun sımdıden

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence fazla da ümitlenme. Hakkında hayırlısı olsun diyeyim.

1|0
    0|0
    • bende oyle hıssedıyorum aslında. Aradan gecen zamandan dolayı mı oyle dedın

• :) guzel soyluyosun da keske o kadar kolay olsa

• Kolay olduğundan bahseden kim.. senin biraz zamana ve kafanı dağıtmaya ihtiyacın var.. Dünya var dışarıda farkında olmalısın bunun.. Yani 2 kişi yok bu dünyada.. 8 Milyar kişi yaşıyor ve senin durumunda olan milyonlarca kişi vardır belkide. Bu hayatta hiç bir zaman yalnız değilsin unutma bunu.

Erkekler Ne Diyor 2

• Git konuş içindekiler dök.Sonradan birikip keşke dememek için şimdiden cesaretini topal git konuş Bakalım ne diyecek

1|0
    0|0
  • seviyosan git konuş.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence konus ne kaybedeceksin ki?

1|0
    0|0
Yükleniyor...