Ah şu erkekler !!! kızmıcam sakınım :)

Erkek arkadasımda bi spora gitme merakı başladı ki anlatamam ..

Gercekten sinir oluyorum .

Sürekli bunu söyleyip duruyor .

Önce gidiyim mi diyerek başladı ve şimdi gidicem ki diyo..

Bugün onu öldürmek istedim yahu .

Nasıl engel olabilirim :/ ?

gitmesini KESİNLİKLE istemiyorum .

Yardım edermisinz..

Güncellemeler:
İstememe sebebim kıskanclık ,bende geliyim dediğimde hyr erkekler vardır diyor..
Tamamdır ! Kimsenin biyere gittiği yook :D:D:D:D:D:D

0|0
821

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• şimdiarkadaşın badye gidecekse bırak biraz zaman ver

çünkü badye gidenlerin cogu bak şu adam nasıl kaslı bende o gibi olayım tarzından heveslere kapılıp setleri ve agırlıkları ilk haftada artırırlar bunun sonucunda da yorgunluk ve bıkkınlık gelir

yok arkadaşın bady yapmayı hava atma yerine sevgiyle yaparsa düzenli calışır ve talimatlar dogrultusunda calışırsa vücududa süper olur

disiplin korkuyla saglanmaz sevgi ve saygıyla saglanır

eger arkadaşın sevgi ile baglıysa sana korkacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • Bu soruyu soran kişinin mantıgınada sevgılısı gıtme dedı dıye gıtmeyen erkegıde eseflle kınıyorum sen nasıl selulıtten, kılodan kurtulmak ıcın gıdıyorsan oda gıdecek kendıne bakacak aşk,sevgi kasların arasında olan bısey degıl en basta spor saglık karıya kıza bakılmaya gıdılen yer degıl ARKADASIM ! ONcelıkle bunu kafana sok mıllete yanlıs ornek olma bırak gezssın çöp gıbı kollarla bıtmıs cıgerle elınde sıgarayla türkıyedekı bu mantık baska hıcbıyerde yok yazık

1|0
    0|0
  • öyle bi dünya yok

0|0
    0|0
  • Burcu bence gitmesinde bi sakınca yok bende gidiyorum ve insan gerçekten çok iyi hissediyor ayrıca zamanla kasları gelişiyor ve vücud çok güzel bi hal alıyor ileride seninde hoşuna gidecektir bu durum... engel olmamamanı tavsiye ederim ama ille engel olucam diyorsan sende onun yapma dediklerini yap büyük ihtimal işe yarar

0|0
    0|0
  • sen de deki:ben de gitmek istiyorum

0|0
    0|0
  • kıskanıyorsan sende onla git hem sporda yapmış olursun.. :)

0|0
    0|0
  • Burcucuk ne işin var orda

0|0
    0|0
  • Aman allahımmm yaaa senın sevgılım brad pitt mı bır dur sakın ol panık yapma bune yahuuuuuuuuuuu :) erkek arkadasın gıtsın spora bırsey olmaz merak etme bogma cocuguda ama senın gıtmen yanlıs evet kızın ne ısı var sporda o kadar erkek arasında anca elıt bır yer olacak kı oyle gıdersın yanı her spor salonu olmaz bebegım ya kusura bakma sende yanı :)bırak bıraz stres atsın sevgılın zaten 3 aydan sonra sıkılır sana garantı verıyorum :)

0|0
    0|0
  • neden istemediğin önemli... mantıklı bir neden söylersen, seni dinler gitmez bence.

0|0
    0|0
  • gitsin ya ne var bunda adam kendını gelıstırcek kas yapcak 2 insanla arkadasla tanısır orada ne var ki bunda?

0|0
    0|0
  • İstemiyorsa gitme tabi kıskançlık sorun yok gitmeyiver.

0|0
    0|0
  • niye gitmesin ya? bir sosyal aktivite sonuçta iyi kıskanıyorsun diye nefes almasın çünkü yolda yürüyen kızların ağzından çıkan nefes erkek arkadaşının ağzınada giriyor olabilir.

0|0
    0|0
  • gitme dedikçe daha cok gitmek istiyecek git de :) parayı versin zaten genelde erkekler spora merak salarlar fakat %80 civarı 2 hafta sonra bir daha o kapıdan içeri girmez :)

0|0
    0|0
  • gitsin, birşey olmaz benim gittiğim yerde bayan bile yok olan yerlere giden arkadaşlar yorgunluktanöyle şeyleridüşünemiyorlarmış

0|0
    0|0
  • ne güzel işte kaslı partnerin olucak biscolata erkeğin olcak senin:)

1|0
    0|0
  • neden bu kadar kızıyorsun ki onu söyle belki o yönde bir öneri söyleriz

0|0
    0|0
  • gitmesini istememe nedeniniz nedir ?

0|0
    0|0
    • kıskanclık :(

• o zaman taktik değiştir destekle 15 gün sonrada bu kadar zamandır gidiyorsun hiç bir değişim yok hala aynısın boşuna zaman harcıyorsun gibi...

• eveeet olabilir bu ama sorun tamam git demem de diyemiyorum

• helal kız sana :))

0|0
    0|0
  • Sporda ne gibi bi art niyet görüyorsun ki ? Gideceği spor nedir ve izin vermeme sebebin nedir ?

0|0
    0|0
  • kapıda mı dikilelim, nasıl yardım edeceğiz ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Korkarsan eger basına gelır korkma sakın :) güven sevgılıne yapacak erkek her yerde yapar karsı taraf ,yanı kız için yapabılcegın bırseyın yok malesf :)

0|0
    0|0
  • spora gıtmesındenmı kıskanıyosun?adam orda ter dokerken terlı hatunlara bakmaz bakıcak olsa yolda yururken bakar dımı ama?

0|1
    0|0
    • belkide ben yokkken bakıyodur . amaaan bi güvensizlik sarmış durumda bu spor konusundan sonra

• spordan sonra sardıgını pek sanmam eee sen neden hayatını ona bagladınkı sen de yazıl bır spora bıraz sosyal hayatınız olsun bak adam ne guzel sosyal aktıvıte pesınde?

• bana gelince konu hayır gitmiceksin sus . millet vcdnu mu görcek oluyo . adam rahat !

• Yarin oburgun seni tekr ederse burada sizlanma... Biraz rahat birakmalisin bence, bu kadar fazla eli masali olmak guvensizliktir.. Ipini sal hafif zaten seni gerçekten seviyorsa 100 kizin arasina girse bile seni dusunur.

0|1
    0|0
  • ayyy uyuz olurum.. Ben de gelcem diye diret :D kesin gitmez o zaman :D

0|0
    0|0
    • yaa boşver kızsın yaa:D 2 gün sonra geçer. Sen de inadından döndürdüğünle övün. Rica ederim (:

• Övünmek ne kelime kaıldım ya adam sözümü dinliyomuş meğer :D:D:D:D:D

• bırak gitsin..ne oolabilirki orda..kızlar vardır diyemi...onlar heryerde var...boşuna canını sıkıyorsun.

0|0
    0|0
  • Sende git onunla. Tek bırakma kızlar falan vardır!

0|0
    0|0
  • çok kıskanıyorsan sen ona evde başka tür sporlar yaptır o zaman (kaşgöz)

0|0
    0|0
Yükleniyor...