Ah şu erkekler !!! kızmıcam sakınım :)

Erkek arkadasımda bi spora gitme merakı başladı ki anlatamam ..

Gercekten sinir oluyorum .

Sürekli bunu söyleyip duruyor .

Önce gidiyim mi diyerek başladı ve şimdi gidicem ki diyo..

Bugün onu öldürmek istedim yahu .

Nasıl engel olabilirim :/ ?

gitmesini KESİNLİKLE istemiyorum .

Yardım edermisinz..

Güncellemeler:
İstememe sebebim kıskanclık ,bende geliyim dediğimde hyr erkekler vardır diyor..
Tamamdır ! Kimsenin biyere gittiği yook :D:D:D:D:D:D

0|0
8|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 7

• Korkarsan eger basına gelır korkma sakın :) güven sevgılıne yapacak erkek her yerde yapar karsı taraf ,yanı kız için yapabılcegın bırseyın yok malesf :)

0|0
    0|0
  • spora gıtmesındenmı kıskanıyosun?adam orda ter dokerken terlı hatunlara bakmaz bakıcak olsa yolda yururken bakar dımı ama?

0|1
    0|0
    • belkide ben yokkken bakıyodur . amaaan bi güvensizlik sarmış durumda bu spor konusundan sonra

• spordan sonra sardıgını pek sanmam eee sen neden hayatını ona bagladınkı sen de yazıl bır spora bıraz sosyal hayatınız olsun bak adam ne guzel sosyal aktıvıte pesınde?

• bana gelince konu hayır gitmiceksin sus . millet vcdnu mu görcek oluyo . adam rahat !

• Yarin oburgun seni tekr ederse burada sizlanma... Biraz rahat birakmalisin bence, bu kadar fazla eli masali olmak guvensizliktir.. Ipini sal hafif zaten seni gerçekten seviyorsa 100 kizin arasina girse bile seni dusunur.

0|1
    0|0
  • ayyy uyuz olurum.. Ben de gelcem diye diret :D kesin gitmez o zaman :D

0|0
    0|0
    • yaa boşver kızsın yaa:D 2 gün sonra geçer. Sen de inadından döndürdüğünle övün. Rica ederim (:

• Övünmek ne kelime kaıldım ya adam sözümü dinliyomuş meğer :D:D:D:D:D

• bırak gitsin..ne oolabilirki orda..kızlar vardır diyemi...onlar heryerde var...boşuna canını sıkıyorsun.

0|0
    0|0
  • Sende git onunla. Tek bırakma kızlar falan vardır!

0|0
    0|0
  • çok kıskanıyorsan sen ona evde başka tür sporlar yaptır o zaman (kaşgöz)

0|0
    0|0
Yükleniyor...