Size böyle bir mesaj attım... Ne düşünürsünüz?

Elif selam bak bir şey söylemek istiyorum.

Aslında ben bir çok şey söylemek istiyorum ama boşver şimdi. Sen benden uzak duruyorsun ortada bir sebep de yokken tamam benim kişiliğim böyle ama her yerde tutuk değilim ki sebebi var işte neyse sen beni tanımıyorsun. Dayanamıyorum bunu seninle halletmeye karar verdim lütfen kafamda çok soru işareti var Beni tanımadığını veya yanlış tanıdığını düşünüyorum. Biraz konuşabilir miyiz? Soru açık Olaylar nasıl gelişir? Yardım edin

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Sana genel bir bilgi : Elifler kaşar olur :SSS

0|1
    0|0
    • ama bu soruma cevap olmadı :)

• o dediğin olayı zaten ben başardım ama çevreme tüm arkadaşlarıma ama ona karşı tutuk kalıyorum duyduklarıyla yetiniyor böyle düşün

• Bu görüşünü yıkmak için uygun sözle başlamışsın zaten. Konusabilirmyz demişsin. Kızlar bişekilde güven duymak ister bir sözden bir bakıştan bilmiyorum. Bunu çogu erkek kolay yapar. Bi yolunu bul. Peşini bırakma vazgecme

Kızlar Ne Diyor 5

• kiz senden hoslanmio herhalde... eger boyleyse cok rahatsiz etmise benziosun bence sogumustur senden ve bunu tek duzeltmenin yolu bence onunla tanistik tamam bitti gibi davranicaksin ve samimi ama soguk davranicaksin artik eski duygularinin olmadigini sadece arkadas olmak istedigini hissettir.. ha eger sevgili olmak istiyorsan bu sekilde davran ve kendin ol kiz senin yaninda rahat olsun ve sonunda belki sana karsi bir sey hisseder yani ben hissederdim.. hic eskisi gibi davranma bunu bizzat kendim yasadim.. :D GOOD LUCK ;)

0|0
    0|0
    • aksine hiç uğraşmadım ama diger dediklerin aynı öyle gelişiyor zaten Sonum NE OLACAK :)

• tanıyorum tabi ama içli dışlı değiliz sadece ve uğraşmadım çünkü napayım ısteyıp ıstemedıgını bılmıyorum tamam hıssetıreyım de emin olmamıştır o da tamam. Yazayım mı yani bu mesajı yoksa nasıl bır sey yazıp yollayayım?

• ben tam olayi anlamadim bu kiz seni tanio degil mi yani seni biliyor mu? birde karakteri nasil bilmem sen karar ver ama bence daha etkili bir sey yazabilirsin.. ki aklinda kal ;)

• senle ne yzcm beeeh.s.s diyebilir mesela ..türk kizi bir kere trip atar.

saka bir yana. anlayisli birisiyse elif bacimiz kabul eder.

1|0
    0|0
    • açıklayıcı olmamış diyenler var daha ne kadar açabilicem nasıl yani

• yeminle yeğenim daha güzel cümle kuruyor.

0|0
    0|0
  • Bişey açıklamamışsın ki boş bir mesaj.

0|0
    0|0
    • nasıl açıklık getirmemişim. E zaten bunu yollayacaktım şimdi o da cevap verirse nasıl açıklama yapayım o zaman ?

• Kıza konuşabilir miyiz demiceksin, direk ne söylemek istiyorsan söyliceksin. Bu yüzden kaybediyorsunuz ya.

• tamam da o işler öyle olmuyor işte

• Mesaj uzun ama açiklayici degil hiç bir sey anlamadim

0|0
    0|0
    • açıklayıcı değil diyorsunuz hepiniz anlamadım dıyecek o zaman Devamında ne yazabılırım? Abi nasıl açık değil açıklık getiriin o zaman :)

• sans verecek biri olsa bir şekilde beni dinler dıyosun

Erkekler Ne Diyor 1

• aradığın kadın ben değilim kanka elife yazıcakken bana atmıssın mesajı diye düşünürdüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...