İlk Aşkın kimdi ? Hayatının aşkı kimdi?

İlk aşkın kimdi hatırlıyormusun Hani ilkler unutulmaz ya Nasıl tanıştınız? Ya hayayının aşkı dediğin insan oldumu ? Onunla nasıl tanıştınız ? Anlatırsanız sevinirim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• hatırlamıyorum

1|0
    1|0
  • Soner feat. Eda & Melisa

2|0
    1|0
  • görür görmez vuruldum

ama hiç söyleyemedim anladı tabi ama oda geldi söylemedi öylece kaldı

2|0
    0|0
  • Boşver kaşarın tekiydi.

1|1
    1|0
  • internetten tanışmıştık.bir dahada sevemedim zaten.

1|0
    0|0
  • Aşk çok saçma bişey bence bombok bir duygu.

0|0
    1|0
  • Hiç aşık olmadım yaşımda 26 aşk meşkle işim olmaz benim tek aşkım bankadaki param

0|0
    1|0
    • İnsan nasil asik olmaz ki benim ilk askim hala sevdigim insan

• sizin baktığınız yerden bakmıyorum çünkü sizin o aşk dediğiniz şey kendinize olan aşkınızdır aşk diye karşı cinse duyulan bir aşk yoktur , eğer aşıksan karşındakinin mutluluğunu istiyorsan karşındakinin seni aldattığındada ona saygı duyman lazım seninde mutlu olman lazım ama sen aldatıldığında yalnız kalıcağın için ona öfke duyarsın seni üzdüğü için senin mutluluğun sarsılacağı için kendine olan aşkın depreşir , herkes anladı mı daha ayrıntılıda anlatırım

• Supersin . Net

Kızlar Ne Diyor 7

• kimseye çok bağlandığımı hatırlamıyorum. hoşlantı illaki olmuştur ama sonu hep hayal kırıklığı..

1|0
    1|0
    • İnşallah hayatinon aşkini bulursun ve bir omur mutlu olursunuz

• itiraf et aşktan yana olan hayal kırıklığı yaşadığın en büyük hayal kırıklığı değildir .

• aynı ilkokulda okuyup varlıgında 7. sınıfa kadar haberdar olmadıgım biriydi :D. liseye geçerkende aynı liseye düşmüş ve ben çok sasırıp sende mi aydosa gidiyorsun die mesj atmıtım bana ne yani gidemem mi diye dönmüştü :D :D :D sonra ki 2 saatlik konusmamızda sevgili olmustuk ve ilk sevgilim gerçekten aşık oldugum tek kişiydi. daha hayatımın aşkıyla karsılasmadım :D :D kim bilir tekrar baslar belki bir umut ama olmayacak duaya amin demek bu orayı karıstırmayalım :D

0|0
    0|0
  • ilk asik oldugum erkegi 3 yil sevdim cok sevdim ama iyi arkadas oldugumuz icin söylemedim bisey aramizda hicbirsey gecmedi uzaktan sevdim sonrada gecti zaten hislerim, oda baskasiyla birlikte oldu...ama sevinmistim onun adina hala da birlikte o kizla :)

1|0
    0|0
  • Ilk aşkım üniversitedeydi 3 yıl sürmüştü ilişkimiz. Hayatımın aşkı kocacım ikizlerimin babası <3 Nevşehir'de tanışmıştık ben orda yaşıyordum oda tatile gelmişti.

0|0
    0|0
  • İlk biriyle 11. sınıftayken sevgili olmuştuk ve hala devam ediyo 3 sene oldu sözlüyüz.İlk vee sooon :)

0|0
    0|0
  • ilk aşkım hayatımın aşkıyla yazlıkta tanıştık. şimdi evliyim hala aşığım Allah bozmasınnn :))))

1|0
    0|0
  • İlk ve son aşkım, eşim. 11 sene önce, internette tanışmıştık.

Hayatımın aşkıysa, Prenses'im. Geçen sene bugün tanışmıştık onunla da. İyi ki doğmuş, iyi ki doğurmuşum meleğimi.

2|1
    0|0
Yükleniyor...