Spor Salonuna Giden Var Mi? ?

Arkadaslar aranizda spor salonuna giden var mi ortam nasil her kisiyle teker teker mi ilgileniyirlar bilgi verirseniz sevinirim :)

Bende +1 yaziyim :-P

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gidiyosun iste sana bazi kuralları söylüyorlar yüzeysel olarak yok havlu getir yok galoş kullan yok su getir falan sonra hoca ilkgun hareketleri gösteriyor bundan şu kadar şundan bu kdr yapacan falan sonra sen tek calismaya basliyon bir problem.olursa beni çagir diyor ve seni kendi cabanla başbaşa birakiyooor ;) bu dediğim spor salonlarinin %85'inde geçerli diğerleri ya pek ilgilenmiyor ya da çok üsteliyor buda insanini rahatsız eder. Neyse kolay gele sana

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet gidiyorum. Sanaşöyle soyleyeyım eger sıradan bır spor salonuna gıdersen orda 1-2 tane egıtmen oluyo onlarda ılk 1 hafta programı ogretene kadar ılgılenırler senle ondan sonra sen soru sordukca ya da muhabbet ettıkce takarlar senı :) eğer bir spor kompleksine gidersen orda 5 ıla 10 arası egıtmen oluyo dıye bılıyorum teker tekerde ılgılenıyolar :)

1|0
    0|0
    • okadar ılgılenmelerını ıstemıyorum zatn gıstersınler yeter :)

• Yaşadığın şehire ve gittiğin spor salonunun kalitesine göre değişir.

1|0
    0|0
  • teker teker değil.. ilk gittiğin hareketleri gösterirler.. senle ilgilenirler.. programı öğretirler.. sonra artık sen programı uygularsın.. salonda çok kişi var .. hepsiyle teker teker ilgilenmesi imkansız..

1|0
    0|0
  • Evet gidiyorum, birazdan gitmek için yola çıkacağım. İlk gittiğim salonda programı aldım ve her harekette sordum hangi makineye gireceğimi. Ondan sonra hep kendi başıma yaptım bir sorun olmadı yani zor bir şey değil :)

1|0
    0|0
  • eline bir program verirler ilk önce hareketleri gösterirler sonra uzaktan izlerler sakatlık olmasın diye ;) personel traning olarak çalışan yerlerde var tabiki. oda gideceğin salona bağlı :)

1|0
    0|0
  • benim gittiğimde ilk programı ve hareketleri gösteriyolardı sonra sen gelip gelip uyguluyodunnn sorun olursa sorabiliyosunn

1|0
    0|0
  • salondan salona degisir kardesim

1|0
    0|0
    • Bi fikriniz var mi peki ?hic gittiniz mi

• evet sakindi benim gittiklerim tek tek ilgileniyorlardı. sen ekleyip tam ne istedigini soyle vs yardımcı oluyum

• gittigin salona bagli

1|0
    0|0
  • salona göre değişiyor

1|0
    0|0
  • gittiğin yere bağlı. pahalı biryerse ilgilenirler.

1|0
    0|0
  • evet ben gidiyorum bizim hoca avrupa şampiyon fitness da ilgileniyor sagolsun hangi ildesin b arada

1|0
    0|0
    • izmir

• cok ılgılensınler ıstemıyorum cok sıkıya gelemem zaten bana gostersınler ben hallederım bı gobek ıcın gıdıyorum zaten

• bende senin gibi onun için gidiyorum istersen mesaj at ayrıntılı anlatyım sana ben

• şuan ihtiyacım yok ama tek tek ilgileniyolar.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Gittiğin spor salonuna bağlı ilgilenme olayı, spor yaparken insan ortama gerek duymuyor. Mesela çok eskiden gittiğim spor salonunda ilgilenmiyorlardı. İlk ay bittiği zaman zaten kendin ilgilenmelerini istemezsin. Gerek duyulmayan bir şey yani.

1|1
    0|0
  • Evde yaparım sporu

1|0
    0|0
    • göbek eritmek için işe yarıyor mu bir koşu bandı alsam ıs gorur mu

Yükleniyor...