Bu kadar yüzsüzlük olmaz yaa yuh yuhhh !!!

boş saçma sapan bir sebepten ayrıldı benden barışmak istediğim halde umursamadı ve benim hiç bir sucum yoktu. meğer bahane arıyomus ayrılalı 8 gün oldu şimdide profilinde öyle şeyler yazıyoki sanki ben başkası için onu terk etmişim başkasına gitmişim ondan ayrılmışım izlenimi veriyo millete... normalde facede yazanları çok takan biri değilim ama çok sinir oldum yaa siz olsanız napardınız

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hmm ayrılmanın üzerinden az bir zaman geçtiği için onun sözlerini istemeden de olsa umursuyorsun. ayrıca aşk acısını çok derin bir şekilde çekiyorsun. bunları çok iyi anlıyorum. eğer gerçekten bittiyse sabırlı davran. sakın onun oltasına düşme. çünkü seninle son kez kavga edip kalbini kırmak için yapıyor. sözlerine cevap vermemeye çalış. ama sayfasında ortak olan kişiler varsa ve bunlar sana da yakın kişilerse onlar zaten sana işin doğrusunu soracaklardır. sadece onlara açıklama yap. sormazlarsa onlara da birşey söyleme. bunun ne kadar zor olduğunu biliyorum. o yüzden Allah tan sabırla yardım dile. her şey zamanla geçiyor. tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çocuğun her yazdığını takip edersen tabi kafaya takarsın ya dön ya da tamamen unut çıkar hayatından

0|0
    0|0
  • ya sorunlu ınsanları neden bukadar takarsınız anlamadım gıttı

SORUNLU İŞTE bundan daha fazla ne denebılır ?

0|0
    0|0
  • öyle biri sana bunu yapmışsa kesinlikle kesinlikle seni artık sevmiyordur... böyle birisini sana bunu yapmışsa ayıp etmiş.. sende salla onu önüne bak...

0|0
    0|0
  • dövek mi?=

0|0
    0|0
  • senin yerinde olsam umursamazdım.deli midir depek midir.hem bu yüzsüzlük değil şerefsizliktir.unut o gerizekalıyı.

0|0
    0|0
  • ya salla sana erkek mi yok:D boyle okuzleri buluyosunuz sonra ugras babam ugras

0|0
    0|0
  • Bence sen takmamaya devam et

0|0
    0|0
  • kim bilir imlerle altattın çocuğuu da öyle yazıyo

0|0
    0|0
  • salla gitsin.. karakteristik sorunlar yasıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı erkeklerde bu var. Diğer kızlara ben kimseyi bırakmam o beni bıraktı gitti imajı vericek. Bırak sen onu bunu da, böyle saçma sapan birisinden kurtulduğuna şükret.

0|0
    0|0
  • belki senden bahsetmiyordur. Belki isteyip de ulaşamadığı başka biri vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...