Bugün sınıfta bir kız tipimle dalga geçti buda beni üzdü açıkçası o da çok güzel değil

Bugün sınıfta bir kız tipimle dalga geçti buda beni üzdü açıkçası o da çok güzel değil sonuçta ben de mi onunla dalga geçeyim?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• ne dedı

.

0|0
    0|0
    • yamuk şekilsiz dedi ama ben bulaştım ona,aslında tipim iyide kafa yapım değişik ben de anlamadım ona mı dedi neden ya off ben yakışıklı biriydim arkadaşlarım arasında en azından birçok kişiden duydum

Kızlar Ne Diyor 6

• bir daha tekrarlarsa çak ağzının ortasına iki tane. yaptığını aptallığına ver kızın geç ..aynı çocukluğu sen yapma

0|0
    0|0
  • geçmemelisin bence dalga geçerek sadece kendini küçültmüş olursun dalga geçmek hiç güzel bir şey değil o yanlış yapmış diye sende yanlış yapma üstünlük sende kalsın hem hiç kimse kusursuz değil herkesin bir kusuru vardır muhakkak

0|0
    0|0
  • Hayir bence birak ama eger birdaha yaparsa iyi bir kapak kondur.

0|1
    0|0
  • Cok kirici yanlis yapmis kimse kusursuz degilki

0|0
    0|0
  • Bence birşey dememelisin, üstünlük sende kalsın. Genelde erkekler hep karşılık verir, vermeyense benim gözümde zeki ve üstündür.

0|0
    0|0
  • dalga geçsen ne olacak sana keko demiş bence tipini düzeltmeye bak :D

0|0
    0|1
    • tipim düzgün ya sadece dalga geçmem lazım merak etme bakımlıyım ve profesyone sporcuyum :D

• iyi o zaman :D sende kezo falan de :)))

Erkekler Ne Diyor 8

• aşık la o sana..

muhtemelen verecek :)))

töbe töbee...

bunları yazdığıma inanamıyorum.

burada olduğuma inanamıyorum..

bu aralar kendime inanmıyorum... :/

0|0
    0|1
  • Kardeşim

''Yav he he'' diyip sallamıyor etkisi yaratacaksın.Cevap vermeye deymez onun seviyesinemi inecen.

0|0
    0|0
  • güzel bile olsa dalga geçtirtme kendinle boşuna üzülürsün .seninle dalga geçeni üz herkesin bir zayıf noktası vardır.

0|1
    0|0
  • evet senin taşak geçmen ona daha çok koyar

0|2
    0|0
  • Kötüymüş ya; adres ver geleyim ben onunla iyi bir taşşşşak geçerim.

0|0
    0|0
  • zaten çirkinler kendi egosnu tatmin etmek için bunu çok yaparlar.

0|0
    0|0
  • sende onunla dalga geç

0|0
    0|0
  • Okulun tuvaletine çek ve onun kızlığını boz...

0|0
    1|2
Yükleniyor...