Ayrıldık 1hafta önce ama hala bana bazı ithamlarda bulunuyor. Siz olsanız napardınız?

yaklaşık 3 yıllık bir ilişkim vardı. Nerden başlayacağımı bilmiyorum ilk hatası şöyle olmuştu, bir gün ondan bir mesaj geldi mesajı açtığımda gülücük ifadesiyle birlikte eski çıktığının ismi yazıyordu, sersem oldum o an beynimden vuruldum, arkadaşının hoşlandığı çocuğa ait isim olduğunu, ona göndrecekken yanlışlıkla bana gördüğü iddia etti e inandım güvendim. sonra bigün havuza gideceğini söyledi kesinlikle karışık havuz tasvip etmediğimi defalarca tekrar ettim, o da olur mu öyle şey sen beni ne zannediyorsun gitmem dedi. kimse yanlış anlamasın ama bir erkek olarak bu durum bana ters. o gitmiş karışık havuza girmiş ben defalarca şüphemi dile etirsemdeo bana etmediğini bırakmadı defalarca özür diledim sonra birgün annesine aitsosyal medya sitesinde fotoğraflarını gördüm gülerek poz veriyordu hanfendi ve karışıktı havuz. sorduğumda arkadaşlarının zoruyla girdiğini kapıya varncaya kadar karışık olmadığını söyedi ben bunada inandım tekrar güvendim sonra sahte sosyal bir sitede profili olduğunu öğrendim, sonra bidaha olmasın dedim yine aynısı oldu. eski segililerini takip ediyormuş hanfendi arama geçmişinden buldum inkar etmişti önce. Sonra eski sevgililerini yolda görürsen bana muhakkak bildir dedim defalarcatekrar ettim görmüş söylemedi ertes gün sosyal sitede prfiline eski sevgilisi telde baa mesaj at yazmış sorduğumda dün rasgeldiklerinikaçtığını söyledi inandım. o çocuğun albümlerindede iki tane resmi vardı hanfendinin arkadaşlarım başlığı altında. Sonra o kadar tartışmamıza rağmen tuttu bu seerde denize girdi. sonra tuttu dağ sporunagidiyorum diye dağa gitti tanımadığı adamlarla aralarına oturup pozlar verdi, hatta dağdan atlarken nerdeyse biri sarılıyor. en son doğum günümde ayrılalım mı dedi. tama ama sakın geri adım atma dedim ayrıldık 1hafta önce ama hala bana bazıithamlarda bulunuyor. siz olsanız napardınız* daha saymadığım bir çok olay var...

Güncellemeler:
ya dedim ki şu kotu giyiyorsa arkasınada uzun ir şey giyin lütfen tatlı dille söyledim demeiğni bırakmadı en son tamam dedi. bigün napıyon diye mesaj attım arkamdada bir şey yok öyle eziyorum dedi buyur buradan yok kız kardeşime bile la çarptı bu konuda ben ailesne hiç bir zaman tek kelme ithamda bulunmadım.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• benım eskı sevgilimin kız modeli o da hiç söz dinlemezdi

0|0
    0|0
    • ama bir yerden sonra insanda ne sevgi bırakıyor ne de başka bir şey anca giden zamana ve emeğe acıyosun. yorum için teşekkürrler...

Kızlar Ne Diyor 2

• Ve sen hala bu hatuna tekmeyi vurmadın mı?

0|0
    0|0
    • tartışmanın ortasında bile seni seviyoru demeyi eksik etmyordum ama o bana hastasın, felan filan en son soğumuştum artık, sevdiğimden bile eimn olamıyordum inanın. aa hala beni suçluyor

• Dostum kusura bakma ama hasta ruhlu biri dik kafalı ve inatçı da ayrıca insan biraz laf dinler ya eminim çook iyi bir insansın böylelerini haketmiyorsun bak inan bana

• teşekkürler...

• Kusura bakma ama ruhu bozuk boşver dert etmene düşünmene değmez aptal olma...

0|0
    0|0
    • oysa tam tersini benim için söyleri psikolojin bozuk senin hastasın bile demişti

• Ruhu bozuktan kastm kişiliği bozukbence hayrlsı de ve yoluna bak seven için zor ama imkansz değil...

Erkekler Ne Diyor 2

• bune yaw yalan ruzgarı gıbı... Kardes anlasılan sevıyorsun ve kıskanıyorsun yanlız sole bısı var bazen bazı seylerın dıbını o kadar cok kurcalamayacaksın bırak onun vıcdanı rahat edıyorsa takılsın... Kendını bu kadar kasma hıc bısı degıl kendıne yazık edersın. Sen kendı uzerıne dusenı tam yap kendı vıcdanın rahat olsun... Uzucu bır durum buradan ne desek boş :(

0|0
    0|0
    • abi ben askere gidecektim ya aynı gün 2 defa ayrılıyorum dedi vazgeçiyorum dedi geri geldi. ama soğuttu kendinden kendinede söyledim. vicdanım rahat birde kimseye anlatma özelimizi derdi bir kaç arkadaşa anlattım nasıl dayandın be diyorlar. aklımı başıma aldım ama hala beni suçluyorrrr

• Yüzüne bakmam arkadaşım seni artık cepte olarak gördügü için başka taraflara yönelmiş,sende her defasında alttan almış affetmişsin suç sende.

0|0
    0|0
Yükleniyor...