Kadın dediğin cinsel obje olmamalı......

kadın dedigin aşk kokmalı mı?

kadın dedigin nefes olmalı mı?

kadın dedigin sevmelı sevdırmelı mı?

kadın dedigin narın olmalı mı?

kadın dedigin erkegını erıtmelı mı?

nedır sızın gozunuzde kadın?

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Benim gözümde erkek, adam olmalı. Lakaytlıktan uzak ve ciddi durmalı. Seviyesini koruması ve dik duruşlu olması gerekiyor. Öyle herif çok az var, insan bile bile benliğini küçültmemeli lan.

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Kadın dediğin cinsel obje olmamalı demek için,ilk önce kadınların kendini bu kadar seksiliklerini göstermemeleri için ikna etmeniz lazım.Hem seksi gözükmeye bayılacak hemde erkekler seks objesi olarak görmeyecek orasını burasını açıcak açtıktan sonra erkekler ne abazan bakıyorlar diyecek geçin efendim bunları.

0|1
    0|0
    • ben orasını burasını acana kadın demem zaten ;)

sızınle aynı fıkırdeyım ama erkeklerde her kadını aynı kefeye koymamalı benım demek ıstedıgım bu :)

gecelım buraları

• Ne kadar inandırıcı olmasada peki. :)

• tesekkur ederım :)

• anne,abla,eş,sevgili,arkadaştır kadın.

2|0
    0|0
  • K adın İstanbul gibi olmalı fatihi tek

A dı geldiğinde aklına gözler ışıldamali

D udaklar sevdiğini söylemek isteyecek

I ssız kurak bir kalpte kandır candir

N arin olmalı taze bir çiçek gibi zarif

1|1
    0|0
  • gaza getirme uleeeyyyyynnnnn!1,!ş lşslfkşiaskfşifksd

1|0
    0|0
  • valla t.c. değişmecek kurallardan biridir erkekler abazan kızlarda orasını burasını açıp vermediğini ve kendini dünya güzeli sandığı aaa bu bana asılıyormu dediği sürece görülücekdir yapacak bişey yok ama bence de olmamalı ama burası t.c.

1|0
    0|0
  • aynen öyle olmalı

1|0
    0|0
  • izin verirsen nefes almalı vermezsen almamalı :)

1|0
    0|0
  • kadın dediğin alacağın son nefes gibi değerli olmalı ama o değeri kendisi karşıdakine hissettirebilmeli

1|0
    0|0
  • Sorduğun soruda aynı zamanda cevapta var!

1|0
    0|0
  • hepsinden olmalı üstünede leblebi septirilmeli çorumluyumda ben :):)

1|0
    0|0
  • disarda hanimefendi evde o... tum erkekler boyle ister

1|0
    0|0
  • erkegini Eritmeli kadin dedigin .

1|0
    0|0
  • herşeyden azar azar olsun işte fena olmaz:p

1|0
    0|0
  • Kadın dediğin sevilmek için var.

1|0
    0|0
  • ben artık bişey demiyorum ya kadın istediği gibi olsun beğenilmek saygı görmek için değişmesin zaten hanımefendi olanlar kendine yakışanı yapar diğerleri de ne kadar rol yapsalar da bir yerde mutlaka patlak vereceklerdir

1|0
    0|0
  • Üye olduğumdan beri bu sorulara hep bilimsel bakmaya çalışıyordum. Kız ya da bayan kelimesi kadını aşağılıyor diye yırtınıyor, seksten aşka kadar her şeyin kadın ruhuna uygun olması gerektiğini savunuyordum. Sonra baktım, burada yeri yok böyle düşünenlerin. Nefes alsın yeter deyip bütün konuları cinselliğe çekmek gerekiyor kabul görebilmek için. Soruyu yanlış yerde sordun ablacığım, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • yoo sanmıyorum yanlıs yerde sordugumu bu soruyu nerede sorarsan sor aynı tepkıyı alırsın kadın dedıgın an zıhnıyet baska calısır :) farkı dusunen çok saygım var cevabın ıcın tesekkur ederım :)

• Benim gözümde kadın bana uzak bir ihtimal...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler öyle görüyor ki ve haklılar bence Allah kadını Onun için yaratmış nisa suresinde yazıyor malesef kadın olmak cok zor bunu değiştiremezsin doğanın kanunu kadının vücudu ve güzeliği ama çokta kötü bir şey değil.

1|2
    0|0
    • tabıkı degıl kadınlık guzeldır :)

• öyle sadece olumsuz yanları var mesela cinsel obje olarka görülmenin sonucunda verdiği zarar . Cinsellik kötü bir şey değil biz öyle var olduk. Ama öyle gorununce de erkekler bunu başka şeylere kullanıyorlar

• ALLAH kadını güzel yaratmış. bir alim kitabında kadına ALLAH insan yetiştirme gövini vermiş. evet kadın her insanı yetiştiren güze fedakar insandır.

• Bak şimdi CAN YÜCELİN şiiri aklıma geldi

link ... KADIN DEDİĞİN...

1|0
    0|0
  • Kadın dediğin eşinin baş tacı, evinin çocuklarının ve eşinin tek sahibi olmalı..

1|1
    0|0
Yükleniyor...