Sadece rimel, fondoten ve rujla makyaj yapıp dışarı çıkan kızlar sizce nasıllar?

Sadece bunları sürüp çıkıyorum saclarımda düz .tatlıyım ve orta boyluyum . Sizce iyi biseymi

0|0
12|1

En İyi Erkek Görüşü

• makyajını iyi yaparsa o kıza aşık bile olunabilir. özellikle eyeliner ve far makyajı.

örneğin jennifer lopez çok hoşuma giden bir kadın değil ama şu halini çok beğeniyorum link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 12

• Sadece dediğin? Daha bir şey sürülmüyor zaten yüze.

4|2
    2|0
    • bu güzeldi :D

• Bide eyeliner , far filan varda. Hayır benmi soylıcem illa.

• Aynen ben bile erkek olduğum halde oturdum düşündüm bunlar dışında ne varki daha zaten diye :D

• makyaj zaten sadece onlarla yapılırı :D

2|0
    0|0
  • her zaman için makyajım şudur koyu fondoten bronz allık aydınlatıcı rimel ve eyeliner :D şimdi size sayınca çok gibi gelicek ama yüzüme baktığında insnalar eyeliner ve ve kirpik görüye en güzel makyaj bu bence yok kalem miş renkli farımış rujmuş tırttt :D

0|0
    0|0
  • Ben hiç birini yapamıyorum.

0|0
    0|0
  • Daha ne kaldı :D

1|0
    0|0
    • Bide abartılı makyaj yapanlar var ya hiçmi bilmiyonuz

• İyi de bunun üstüne zaten sürse sürse far sürer. Ya da allık. Allıkta abartı durmuyor zaten. Ama yine de iyi ya. Fondoten kullanmam ben o yüzden pek sevmem belli oluyor sürüldüğü

• Ruj abartılmadığı sürece normal.

0|0
    0|0
  • Teq güzel cevap vermiş, bana diyecek bir şey kalmadı lan.

1|0
    0|0
  • Allık rimel ve ruj.)))

1|0
    0|0
  • fondoten gereksiz cok bile sürüyosun:D

0|0
    0|0
    • Gereksiz mi ? Hm peki bu senin görüşün ama bazı fondötenler yüzü güzel gosteriyo

• bilmiyorum ben hiç ihtiyac duymadım bugüne kadar. ruj yeterli bence...

• Fondöten yerine BB krem kullansalar daha iyi ruj yerine de kalem rimel güzel.

0|0
    0|0
  • Ben tamamen birakdim makyaji ama o dedin kadari iyi gündelik bir makyaj icin

0|0
    0|0
  • daha ne yapacaksn iyi işte

1|0
    0|0
Yükleniyor...