Allah belasını versın o kuaförün yaaaaa kaşlarım:(

Arkadaslar kalın guzel kaşlarım vardı sadece cıkan yerlerını aldırıyordum bırde makasla kestırıyordum cok azcık kenarlarını guzel oluyordu ama baska bı kuaföre aldırdım o da kenarını bozdu fazla almıs sımdı kaslarım cok degısık makasla kesılen yerler tiftik tiftik cıkıyor duzelmıyor ayrıca kaşlarımda doğal hıc alınmamıs gıbı duruyor begenmıyorum herkes aldırmıyomusun dogalmı dıyor dogal durması bı yandan guzel ama kas seklım bozuldu cok sınırlıyım ya napıcam sımdı uzamıyorda fazla sarımsak denedım 1 2 kere oda cıkartmadı fazla :(

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• bu kuaförler neden kaş almayı bilmiyorlar ya herkes aynı dertten şikayetci mesela hiç istediğin şekil almıyorlar hep üstten iple yolup duruyorlar insanı ben bir kez aldırdım kuaföre daha sonra hep ekndim aldım ki daha güzel alıyordum bence

şimdi bıraktım kaşlarımı sonra gene alıcam

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• dükkanı basak!?

bizde onu yolak?

adresi versene sen...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bekle bırazcık uzar

0|0
    0|0
  • Bu kadar sinirlenmenize gerek yok. Kaşlarınız tekrar çıkana kadar o kısımlara far sürün kaşlarınızda ki o bozukluk belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Hemen çıkartmaz sarımsak. Çekip atsaydın keşke. Uzamasını bekleyeceksin. Yada kalem ile çiz.

0|0
    0|0
    • ömrum boyunca kalemle cızmeklemı ugrasacagım ya :( nasıl cızılıyor kalemle ayrı kaş kalemlerı oluyor dimi

• Evet kaş kalemleri olur. Neden ömrün boyunca olsun ? Lazer falan yaptırmadın sonuçta merak etme küçük küçük belirecek çıkıntıları şimdilik kalem ile çiz.

• Güzelim sen kuaförünü niye değiştiriyosun öyle her önüne gelen kuaföre gidilmezki keske bir foto atsaydın daha iyi yorumlardık.

0|0
    0|0
  • resmini çekip yollar mısın?

0|1
    0|0
    • canım gızlıyım nasıl yollucam?

• Kaşlarının resmini çek canım hızlı resim yaz googla en altta ki linki kopyala bir fikir sunarız sana

Yükleniyor...